اخبار ویژهاستانشاهوار

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان ارتقا درجه گرفت

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش شاهوار فردا، فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با تصویب فرمانده کل قوا و ابلاغ فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به درجه سرتیپ دومی ارتقا یافت.

تن حکم ابلاغی فرمانده کل سپاه به شرح ذیل است:

سرتیپ دوم پاسدار حمید دامغانی

خدای سبحان را شاکریم که حیات ما را مقارن با حاکمیت اسلام عزیز و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار داد و توفیق انجام رسالت پایداری از دستاورد‌های ارزشمند آن را تحت رهبری حکیمانه و الهی ولایت مطلقه فقیه به ما ارزانی داشت.

اینجانب نیل درجه سرتیپ دومی جنابعالی را که از سوی فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای مدظله العالی به پاس شایستگی، توانمندی، ایثار و تلاش در راه انجام وظایف نقدی پایداری تصویب گردیده است، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
بی تردید در حال حاضر مسئولیت خطیر صیانت از انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی و علاوه بر آن پاسداری از پاسداری بیش از پیش بر دوش همه ما سنگینی می‌کند.

تمسک به حبل الله المتین، استعانت از حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفداء و اهل بیت عصمت و طهارت، اطاعت از، ولی فقیه، تقوا و پرهیرگاری، استعداد از ارواح مطهر شهیدان سرافراز، تعمیق بصیرت دینی، حضور ایثارگرانه و‌آگاهانه در همه صحنه ها و دوری از وسوسه‌های شیطانی می‌تواند ما را آماده دفاع همه جانبه روز افزون برای پیمودن این مسیر خطیر بنماید.

از درگاه ایزد منان ترفیع درجات معنوی و توفیق جنابعالی را در راه انجام وظیفه تحت رهبری مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا خواهانم.

سرلشکر پاسدار حسین سلامی
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − دو =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن