استاناقتصادیشاهوار

معاون استاندار سمنان از پتروشیمی شاهرود بازدید کرد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، همزمان با ظهر سه شنبه معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان، موانع تولید در شرکت پالایش نفت و گاز پیروزی شاهرود بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

وارسته مدیرعامل شرکت پالایش نفت و گاز پیروزی شاهرود در این جلسه گفت: تولیدات این مجموعه در قالب تولید گاز ال پی جی، نفت سفید و گازوئیل است.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۱۵ هزار بشکه تولیدات ما می باشد و انشالله با تامین نقدینگی و انجام اقدامات لازم، آمادگی داریم تا تولیدات خود را تا خرداد سال آینده به ۵۰ هزار بشکه برسانیم.

وی اضافه کرد:روزانه ۱۸۰۰ تن توسط ۹۰ تریلی تولیدات روزانه این شرکت را به مقصد بازار هدف، افغانستان ارسال می شود.
وارسته افزود: درخواست داریم تا مجوز انبار اختصاصی با توجه به حجم زیاد تردد تریلی، به این شرکت برای انجام تشریفات گمرکی صادرات داده شود.

وی خاطر نشان کرد: تخصیص زمین، تامین آب، صدور مجوز انشعاب گاز به صورت دائم، تامین برق، استفاده از ظرفیت تسهیلات تبصره بند ۱۸ برنامه رونق تولید و … از جمله در خواست های این شرکت است.

عسگری، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان در پایان این نشست گفت: تصمیمات لازم در راستای رفع موانع تولید در این شرکت، در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در فرمانداری شاهرود اتخاذ خواهد شد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن