استاناقتصادیشاهوار

معاون استاندار سمنان از پتروشیمی شاهرود بازدید کرد

بازدیدها: ۸۰

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، همزمان با ظهر سه شنبه معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان، موانع تولید در شرکت پالایش نفت و گاز پیروزی شاهرود بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

وارسته مدیرعامل شرکت پالایش نفت و گاز پیروزی شاهرود در این جلسه گفت: تولیدات این مجموعه در قالب تولید گاز ال پی جی، نفت سفید و گازوئیل است.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۱۵ هزار بشکه تولیدات ما می باشد و انشالله با تامین نقدینگی و انجام اقدامات لازم، آمادگی داریم تا تولیدات خود را تا خرداد سال آینده به ۵۰ هزار بشکه برسانیم.

وی اضافه کرد:روزانه ۱۸۰۰ تن توسط ۹۰ تریلی تولیدات روزانه این شرکت را به مقصد بازار هدف، افغانستان ارسال می شود.
وارسته افزود: درخواست داریم تا مجوز انبار اختصاصی با توجه به حجم زیاد تردد تریلی، به این شرکت برای انجام تشریفات گمرکی صادرات داده شود.

وی خاطر نشان کرد: تخصیص زمین، تامین آب، صدور مجوز انشعاب گاز به صورت دائم، تامین برق، استفاده از ظرفیت تسهیلات تبصره بند ۱۸ برنامه رونق تولید و … از جمله در خواست های این شرکت است.

عسگری، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان در پایان این نشست گفت: تصمیمات لازم در راستای رفع موانع تولید در این شرکت، در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در فرمانداری شاهرود اتخاذ خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن