اقتصادیشاهوار

۱۵ هزار بشکه فرآورده‌های نفتی در شاهرود تولید می‌شود

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار، حمید وارسته سه‌شنبه در حاشیه بازدید اعضای ستاد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان از شرکت پالایش نفت و گاز پیروزی شاهرود ضمن بیان اینکه تولیدات این مجموعه در قالب تولید گاز ال پی جی، نفت سفید و گازوئیل است، اظهار داشت: در حال حاضر این شرکت ۱۵ هزار بشکه تولید فرآورده‌های نفتی دارد که با تأمین نقدینگی و انجام اقدامات لازم، آمادگی داریم تا تولیدات خود را تا خرداد سال آینده به ۵۰ هزار بشکه افزایش دهیم.

وی بابیان اینکه تولیدات روزانه این شرکت به مقدار یک هزار و ۸۰۰ تن توسط ۹۰ تریلی به مقصد بازار هدف، افغانستان ارسال می‌شود، افزود: صدور مجوز انبار اختصاصی با توجه به حجم زیاد تردد تریلی به این شرکت، برای انجام تشریفات گمرکی یکی از مهم‌ترین مطالبات ما است.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پیروزی شاهرود گفت: تخصیص زمین، تأمین آب، صدور مجوز انشعاب گاز به‌صورت دائم، تأمین برق، استفاده از ظرفیت تسهیلات تبصره بند ۱۸ برنامه رونق تولید و … ازجمله درخواست‌های دیگر این شرکت است.

وارسته بابیان اینکه تحقق این مطالبات نقش مؤثری در رونق تولید و بهبود نرخ اشتغال در این شرکت ایفا می‌کند، اضافه کرد: ارتقای شاخص‌های کمی و کیفی تولیدات این شرکت در دستور کار قرار دارد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن