اجتماعیاخبار ویژهاستاناقتصادیشاهوارفرهنگی

سمنان درنمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی و سرمایه‌گذاری شرکت می‌کند/ ظرفیت های شاهوار نمایان گردد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، سایت روابط عمومی میراث فرهنگی استان سمنان نوشت : مهدی جمال با بیان اینکه جلسه راهبردی سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، سرمایه‌گذاری و صنایع‌دستی تهران برگزار شد، بیان کرد: میراث فرهنگی با شعار استان سمنان زیبا است، با جدیت هرچه بیشتر در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

وی گفت: هدف از شرکت در این نمایشگاه معرفی فضا و پتانسیل‌های موجود پیشران و پسران استان در حوزه‌های گردشگری، سرمایه‌گذاری و صنایع‌دستی به جامعه هدف است.

مدیرکل میراث فرهنگی استان سمنان گفت: با توجه به حضور سمنان در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، سرمایه‌گذاری و صنایع‌دستی تهران، امسال این اداره کل به عنوان سیاست‌گذار و با حضور فعال بخش خصوصی به معرفی پتانسیل‌های استان خواهد پرداخت و ملاک ارزیابی بخش خصوصی حضور جدی و با برنامه در نمایشگاه خواهد بود.

جمال افزود: سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، سرمایه‌گذاری و صنایع‌دستی تهران از تاریخ ۲۳ تا ۲۶ بهمن ماه همزمان با ۴۱ سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

این در حالی است که یکی از مهمترین ظرفیت های استان در حوزه صنایع دستی در شرق استان و شهرستان های شاهرود و میامی وجود دارد که باید در این نمایشگاه از آن استفاده کرد.

انتظار مردم استان این است که صنایع دستی حاضر در این نمایشگاه در تمام استان متوازن بوده و فقط به سمنان و ایلان سنگسر محدود نشود.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 15 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن