اجتماعیاستانجراید شاهوارسایر اخبارسیاسیشاهوارشهریفرهنگینظامی

شهادت سردار سلیمانی تیتر تمام روزنامه های فردا شنبه ۱۴ دیماه ۹۸ شد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، تیتر تمام روزنامه های کثیر الانتشار ایران اسلامی همزمان با شهادت سردار رشید اسلام، حاج قاسم سلیمانی به این شخصیت بزگوار اختصاص یافت.

روزنامه نگاران و خبرنگاران سعی کردند با طراحی های زیبا عظمت این مرد بزرگ را به نوبه خود به تصویر بکشند.

روزنامه نگاران همچنین تلاش دارند تا از زوایای مختلف به تجلیل شهادت این سردار رشید اسلام بپردازند.

کیهان در تیتر اول خود نوشت انتقام سختی در راه است جوان نوشت خونخواهی سلیمانی اطلاعات اما تیتر ساده را برگزید و با خط سفید روی عکس مشکی سردار سلیمانی نوشت عروج سردار.

وطن امروز اما کاری عجیب و در خور توجه کرد وی تمام صفحه خود را به عکس شهید سلیمانی اختصاص داد و لوگوی خود را در پائین ترین جا قرار داد امری که اصلا در نشریات مرسوم نیست و نشان دهنده عظمت شهید سلیمانی است چرا که روزنامه جوان معتقد است ارزش این شهید حتی از ارزش لولگوی نشریه که مقدس ترین بخش آن است، بیشتر است.

شرق نوشت ایران در سوگ سردار و در گزارشی به زوایای مختلف شهیادت سلیمانی پرداخت. جمهوری اسلامی اما نوشت: به دستور رئیس جمهور آمریکا سردار قاسم سلیمانی در عراق ترور شد.

همشهری اما در طراحی زیبا شکوه یک سردار را تیتر خود گزید و و سازندگی تیتر زد خداحافظ شهید زنده . آفتاب نوشت انتقام در راه است شهروند همچنین نوشت وداع در سپیده دم. ایران نیز با تیتری زیبا شهادت سردار سلیمانی را گرامی داشت و نوشت: ایران در سوگ یک مرد. ایران عربی نیز الرجل الوطن را تیتر یک خود قرار داد.

روزنامه های کثیر الانتشار فردا بر روی دکه های روزنامه فروشی قرار می گیرند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − هشت =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن