اجتماعیاخبار روانراه و شهرسازیسایر اخبارشاهوارشهری

علت قطعی طولانی آب و گاز برخی مناطق شاهرود مشخص شد/ شهرداری عذرخواهی کرد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، قطع گاز و آب در برخی مناطق شاهرود مانند منطقه ۲۸متری امام ، نیستان، نگارستان و پاسارگاد و … باعث بروز نارضایتی در بین مردم شده بود حالا شهرداری شاهرود طی اعلامیه دلیل این قطعی را بیان کرده است.

صفحه مجازی شهرداری شاهرود اما طی اعلامیه ای رسمی نوشت: مشاور عمران مدیریت شهری شاهرود از شهروندان منطقه ۲۸متری امام ، نیستان، نگارستان و پاسارگاد عذر خواهی کرد

مجتبی کاملی گفت: اجرای عملیات احداث کانال برای هدایت آبهای سطحی منطقه ۲۸متری امام، نیستان، نگارستان و پاسارگاد در طولی بالغ بر ۸۵۰متر به صورت سطحی روباز و زیر سطحی با اجرای کالورت و دال گذاری صبح جمعه سیزدهم دی ماه انجام شد.

وی گفت: در اجرای عملیات جهادی، حین اجرای عملیات متاسفانه لوله های آب و شبکه گاز دچار آسیب گردید که این امر منجر به قطعی چند ساعته آب و گاز در این منطقه شد.

کاملی ضمن عذر خواهی از مردم صبور این منطقه به علت قطعی چند ساعته آب و گاز، ابراز داشت: با تلاش تمامی همکاران حوزه عمران شهرداری و نمایندگان شرکت گاز و آب و حضور دائم در محل از آغاز پروژه تا زمان اتصال بدون وقفه، عملیات اتصال و رفع خطر انجام شد.

مشاور عمرانی شهرداری شاهرود در پایان ، اظهار داشت: بابت تمامی زحمات و مشکلات رخ داده شده برای همشهریان در منطقه ۲۸متری امام، نیستان، نگارستان و پاسارگاد عذر خواهی می کنیم.

در دوران تصدی گری محسن احمدی در شهرداری شاهرود برای نخستین بار رسم عذرخواهی از مردم باب شد که جای تقدیر دارد زیرا این امر در هیچ ارگان و اداره و نهادی دیده نمی شد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − ده =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن