اجتماعیاخبار رواناخبار ویژهاستانسیاسیشاهوارشهریمذهبیمراسم فرهنگی مذهبی

حمله به حاج قاسم سلیمانی در واقع حمله به یک امت بود/ نابودی آمریکا نزدیک است

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، رضا رضا زاده ظهر سه شنبه در مراسم بزرگداشت یاد شهید قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت در مسجد مدرسه قلعه شاهرود با بیان اینکه عمق مصیب و فاجعه ترور قاسمی با هیچ یک از جنایات آمریکا قابل قیاس نیست، تاکید کرد: خاطرات سنگینی ملت ایران از جانایات آمریکا به یاد دارند از کودتای ۳۲ و مصدق که به آمرکیا اعتماد کرد و آن بلا سر کشورمان آمد تا حادثه ایرباس با ۲۹۰ مسافر و پیدایش داعش و جنگ همگی در زمره جنایات آمریکا علیه ملت ما هستند.

وی افزود: علی رغم این حوادق آمریکا این بار دست به جنایتی زد که از لحاظ وزن، قابل قیاس با دیگر جنایات نیست. هرچند خون همه شهدا محترم بوده و جنایت امریکا قابل ‌اغماض نیست اما سطح جنایت ترور سلیمانی با هیچ جنایتی قابل قیاس نیست.

رضا زاده با بیان اینکه نابودی آمریکا نزدیک است بیان کرد:  لعنت بر دهان و قلم عده ای معدود آدم کثیف و معلوم الحال که در این چند روز نوشتند و نامه امضا کردند که برای حفظ رفاه و امنیت و اسایش  باید بیخیال خون حاج قاسم شد.

وی اعلام کرد: حتی برخی اعلام کردند که چون آمریکا یک نفر را شهید کرده ما هم باید پاسخ مان به همان اندازه باشد که در جواب آنها باید گفت ای افراد بی‌ریشه، بی مایه، بی رگ و بی‌غیرت ها حمله به حاج قاسم حمله به یک فرد نبود بلکه حمله به یک مکتب بود.

مدیرکل روابط عمومی شورای نگهبان تاکید کرد: حمله به سلیمانی در واقع حمله به نماد غیرت، امنیت، عزت، امنیت و حفظ امنیت یک ملت بود و در نهایت باید گفت حمله به حاج قاسم در حقیقت حمله به یک امت بود لذا تقاص حاج قاسم به خطر افتادن و نابودی و اضمحلال کامل نظام سلطه و احاطه آن بر منطقه ما و در سطح جهان خواهد بود.

رضا زاده با بیان اینکه ترامپ قمار بازی است که تا آخر عمر کابوس عکس قاسم سلیمانی را خواهد دید، گفت: این را همه بدانند که خون قاسم سلیمانی هدر نرفته است.

وی افزود: خون سلیمانی تاره در رگ های مردم و ملت ما جوشیده است و روز های گذشته همه شاهد این جوشش در مراسم تشییع و بدرقه پیکر او با حضور میلیون ها نفر از مردم مشهد، کربلا، تهران و کرمان و … بودیم این یعنی خون سلیمانی در رگ های مردم جوشیده است.

رضا زاده با بیان اینکه سال ها است مردم چنین تشییع جنازه باشکوهی را ندیده اند، گفت: مردم چنان حضور پرشوری در این مراسم داشتند که گویا انقلاب بعد از سال ۵۷ یکبار دیگر متولد شده است.

وی گفت: این خون تازه به جریان افتاده و حاج قاسم در ماموریت آخر خود که شهادت بود، این هدیهع بزرگ را برای ولی فقیه، کشورمان، اسلام و قرآن و مکتب امام خمینی(ره) به ارمغان آورد تا با شهادتش هم به اسلام خدمت کند.

مدیر روابط عمومی بیان داشت: اگر یزید با ریختن خون امام حسین(ع) که همه خون های عالم قطره ای از خون او نیست، به هدفش رسید و توانست اسلام رو از پا در بیاورد، امروز هم ترامپ قمار باز و هوس ران می تواند این کار را کند.

رضا زاده با بیان اینکه امروز خون حاج قاسم برای بقای انقلاب کاری بس شگرف کرد، افزود: حاج قاسم دارای ویژگی های بارزی بود که از جمله آن ها انرژی و ارتباطی بود که در نبرد داشت و این پویایی و انگیزه دادن به رزمندگان بود که آمریکا را برمی آشفت و از یکسال قبل تا کنون دنبال شهید کردن حاج قاسم بودند تا در نهایت هم این قمار باز هوس ران به این امر دست زد.

وی افزود: سلیمانی باید با شلیک همان موشک های آمریکایی شهید می شد که عده ای به آن دل بسته اند و می گفتند زمان موشک ها به پایان رسیده و امروز باید دنبال صلح و سازش بود و چه زیبا در جوار حرمین شریفین دعوت حق را لبیک گفت تا با خون شریف ترین انسان ها چون ابومهدی المهندس و یارانش برای همیشه رسوایی ننگ مذاکره و سازش با آمریکا را یاد آور شود.

رضا زاده گفت: شهادت سردار سلیمانی موثرترین نوع دفاع از نظام و ولایت بود و روا نبود با مرگ طبیعی از دنیا برود ما امروز ای این شهادت دل تنگ و نگرانیم اما محکم باید بایستیم چرا که اگر حاج قاسم نیست، مردان مرد ایران اسلامی هستند.

وی در خاتمه گفت: رهبری فرموند حاج قاسم یکی از دست پرورده های امام خمینی(ره) بود و حاج قاسم های زیادی در کشور داریم لذا یادمان باشد مکتب انقلابی گری امام و رهبر انقلاب و مکتب سازش ناپذیری با شیطان بزرگ امریکا است که افرادی چون قاسم سلیمانی تولید می کند پس ما به واسطه این مکتب همیشه در اوج قدرتیم و شهادت نماد قدرت ما و نماد سرنگونی امریکا خواهد بود.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 11 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن