سیاسیشاهوار

ابلاغ صلاحیت داوطلبان نمایندگی در مجلس شورای اسلامی از سوی شورای نگهبان

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، نادر فخری ظهر یکشنبه در نشستی با حضور مدیران مدارس شاهرود با اشاره به ابلاغ  صلاحیت داوطلبان نمایندگی در مجلس شورای اسلامی از سوی شورای نگهبان، تصریح کرد: برای ما مجریان انتخابات، نتیجه اهمیتی ندارد ، هرکس که صلاحیتش تأیید شود برای ما عزیز است.آنچه مهم است سلامت انتخابات، قانون مداری و مشارکت حداکثری است.

وی افزود: بهترین ملاک برای انتخاب نماینده مجلس شورای اسلامی به عنوان فردی قانونگذار، رعایت اخلاق حرفه ای و قانونمداری در انتخابات است.

فخری گفت: نامزدهایی که به جای ارائه برنامه های خود تلاش می کنند با تخریب رقیبان به جمع آوری آرای مردم بپردازند، شایسته انتخاب برای نمایندگی نیستند.

فرماندار شاهرود با بیان اینکه ۲۰۸ شعبه اخذ رأی برای شاهرود پیش بینی شده ، افزود: در دور پیشین انتخابات مردم این شهرستان مشارکت ۶۹ درصدی را رقم زدند.

فخری همچنین بر نقش تأثیرگذار فرهنگیان در برگزاری انتخابات باشکوه و افزایش مشارکت مردم تأکید کرد

وی افزود: این قشر معتمد مردم و دارای مقبولیت و محبوبیت هستند و به دلیل دارا بودن جایگاهی ارزشمند، می‌توانند در خلق حماسه ای دیگر و مشارکت حداکثری در انتخابات ایفای نقش کنند.

وی با بیان اینکه در ۴۰ سال گذشته بیش از ۳۰ انتخابات در کشور برگزار شده ، یادآور شد: در تمام این سال ها دشمن با انواع توطئه به دنبال ایجاد اختلاف های داخلی و تقویت گروه های ضد انقلاب بود تا مردم ناامید و نسبت به سرنوشت خود بی تفاوت شوند و با شرکت نکردن در انتخابات مشروعیت نظام زیر سوال رود.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 10 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن