سیاسیشاهوارنظامی

شجاعت در سپاه وجود دارد /حاج قاسم سلیمانی شاگرد برجسته رهبر معظم انقلاب

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، علی‌اکبر علی زاده ظهر یکشنبه در مراسم گرامی داشت دهمین روز شهادت سردار سلیمانی در مسجد النبی دانشگاه آزاد شاهرود بیان کرد: قطعاً قوه قضائیه پیگیری می‌کرد و این شجاعت وجود داشت که فرمانده هوافضا سپاه رسماً اعلام کرد که همه تقصیرها به گردن آن‌ها است قبول قصور و عذرخواهی از سوی مسئولان این صفا و همدلی محبت خدا را نازل خواهد کرد.

وی افزود: امیدواریم خداوند به بازماندگان این حادثه نیز صبر و عجز عنایت کرده و با برداشتن موانع زمینه‌ساز ظهور باشد.

علی زاده بابیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی شاگرد برجسته رهبر معظم انقلاب است، تصریح کرد: ایشان می‌تواند بازهم شاگردانی نظیر قاسم سلیمانی را بپروراند که قاآنی به‌عنوان مغز متفکر سپاه و بهره‌مندی از همان ویژگی‌های شهید قاسم سلیمانی جانشین خوبی است و باید گفت شهادت این سردار جغرافیای جهان را تغییر خواهد داد.

فرمانده اسبق سپاه استان مرکزی بیان کرد: شهید قاسم سلیمانی به‌عنوان مسئول طراز برای الگوسازی است .

وی افزود: در انتخابات پیش رو ببینید چه کسی نسبت به او شبیه‌تر است آن‌ها را انتخاب کنید ایشان دائم در مبارزه با فساد بود آن‌چنان به رهبر معظم انقلاب اطلاعت پذیر بود که نمی‌توان نظیری برای او یافت.

علی زاده گفت : اخلاص، ولایت‌پذیری و پاک دستی از خصوصیات بارز شهید قاسم سلیمانی است

این فرمانده سپاه بیان کرد: ایشان در نیروی قدس پول زیادی در اختیار داشت که بسیاری از این مبالغ از شمول دیوان محاسبات خارج بود ولی همان‌طور که دیدیم تا آخر عمر پدر و مادرش همان‌طور روستایی زندگی کردند و فرزندان ایشان ذره‌ای از رانت پدر استفاده نکردند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 15 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن