اخبار ویژهشاهوار

رد صلاحیت اصلاح طلبان در شاهرود / افراد شاخص تائید صلاحیت شدند

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، نتایج اولیه تائید صلاحیت ها توسط شورای نگهبان در استان سمنان مشخص شد که طبق آن در حوزه انتخابیه شاهرود و میامی به نظر می رسد حتی یک نامزد اصلاح طلب هم تائید صلاحیت نشده است.

از مهمترین چهره های رد صلاحیت شده می توان به کریمی، آرین و زاهدی اشاره کرد که یا اصلاح طلب بودند و یا در جهبه مخالف اصولگرایان قرار داشتند.

به نظر می رسد در این دوره یکی از تک قطبی ترین انتخابات مجلس در شاهرود و میامی را شاهد هستیم که رقابت اصلی بین عجم، حسینی شاهرودی و خانی از یک طیف و خط فکری است گرچه انتخاب مردم شاهرود و میامی بطور سنتی معمولا اصولگرا بوده است.

برخی معتقد هستند که این کار ممکن است به کاهش مشارکت منجر شود اما قاطبه جامعه دل در گرو نظام دارند و برای تکلیف در انتخابات حضور خواهند یافت.

هر چند اعلام رد صلاحیت ها کمی دور از انتظار بود اما به هر روی باید تابع قانون بود و عزتمندی شورای نگهبان قانون اساسی را در این برهه حساس که دشمنان و معاندان منتظر سوء استفاده هستند حفظ کرد.

ان شالله مردم بار دیگر با خلق حماسه ای اسفند را به بهاری دوباره تبدیل می کنند.

از گرمسار و سمنان نیز خبر می رسد احمد همتی نمانیده اصلاح طلب کنونی سمنان رد صلاحیت شده و در انجا هم بجز یک نفر بقیه اصلاح طلبان رد صلاحیت شده اند.

کاتب اصولگرا البته در گرمسار نیز رد صلاحیت شده است.

هرچند نظر نهایی بعد از ۲۰ روز از سوی شورای نگهبان کشور اعلام می شود

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 1 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن