اخبار ویژهسیاسیشاهوار

انتقام ملت ایران محدود به چند موشک نیست/ سردار سلیمانی مانع اجرای سیاست های استکباری بود

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، سردار محمد حسین بابایی در مراسم گرامی داشت یاد درگذشتگان پرواز اوکراینی و شهدای مقاومت در مدرسه قلعه شاهرود بیان کرد: ما در حسن نیت جان برکفان نیروی هوا فضای سپاه هیچ شک و شبهه ای نداریم،دشمنان سیلی خورده از مقاومت بدانند با فرافکنی و دروغ بستن به نظام به کمک رسانه های مواجب بگیرشان نخواهند توانست از بی ابرو تر شدن خود و شیرین کام شدن مقاومت از سیلی محکم سپاه بکاهند و مثل همیشه این امت بصیر، ایران اسلامی است که با تبعیت از رهنمود های رهبری نقشه های خبیثانه آنان را نقش بر آب خواهند کرد

وی افزود: سپاه عنوان ایران ندارد یعنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است به همین جهت انقلاب اسلامی یک حرکت جهانی مقدمه ساز ظهور حضرت حجت (عج) است لذا سپاه موظف است از این انقلاب که ادامه قیام سیدالشهدا است در هر نقطه کره زمین حراست و پاسداری کند به همین جهت به فرمان امام  (ره)نیرو قدس تشکیل شد که این نیرو به عنوان بخشی از سپاه محل امید همه است.

فرمانده سپاه مازندران گفت:  حزب الله لبنان،حشد الشعبی عراق که ادامه سپاه بدر رزمندگان عراق در کنار رزمندگان ایرانی در هشت سال دفاع مقدس است که اینها همه پرورش یافته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.  شهید ابو مهدی المهندس یار و همرزم شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که جزو فرماندهان سپاه بدر در ایران بود و سالها دوش به دوش رزمندگان ما مبارزه کرد و در اخر با تشکیل حشدالشعبی و کمک سپاه پاسداران توانست منطقه را از خطر داعش جلاد نشان دهد.

سردار بابایی جهاد مستمر را یکی از دلایل اصلی رسیدن شهید به مقام اولیائی دانست و ابراز داشت: در ابتدای همه آن ها جهاد مستمر است که حاج قاسم تمام عمر خود را صرف جهاد کرد و در مبارزه بود. دومین دلیل شجاعت اوست که معنی شجاعت در صحنه های نبرد را رزمنده های جبهه و جنگ خوب میفهمند شجاعت چیزی نیست که درون همه انسان ها باشد اما حاج قاسم این مهم را داشت.

بابایی گفت: امریکا با شهادت حاج قاسم شکست محکمی خورد و هر چه طراحی کرده بودند در منطقه این مرد بزرگ با اجرای فرامین مقام معظم رهبری خنثی کرد.این گفته خود ایشان است که بارها اشاره میکرد به تدابیر مقام معظم رهبری.نجات سوریه و لبنان را که هر کدام نقشه های مصوبی داشتند و همه چی از پیش تعیین شده بود که تدابیر این مرد حکیم با فراماندهی و اجرای این سرباز مخلص همه این ها را نفش بر آب کرد که ما گوشه ای از تدابیر رهبری را در قاب تلویزیون از زبان حاج قاسم از جنگ ۳۳ روزه لبنان شنیدیم.

وی افزود: هیچ کس در این کشور بیشتر از مقام معظم رهبری تحت فشار نیست و کار نمیکند ولی امیدوارتر و روحیه بخش تر از او پیدا نمیکنیم. جهاد مستمر در صحنه های مختلف.جهاد تنها در جبهه های تن به تن نیست صحنه جهاد نظامی اگر پیش نیامد دشمن خیلی جبهه های دیگری برای ما باز کرده است هر کسی به قدر توان خود بدون توقع بدون چشمداشت پاداش و مزد دنیایی با زدن از اسایش خانواده دنبال جهاد برود.

بابایی با بیان اینکه یکی از آثار شهادتش زنده کردن قلب های اکثریت مردم بود، گفت: حاج قاسم خیلی هارا بیدار کرد هر چند که شیطان در کمین است که به سرعت این حال را از آنها بگیرد با داستان مشکوک هواپیما ولی اثر خون این شهید اثری نیست که با این چیزها کمرنگ شود.

وی افزود: شیطان بزرگ نیتش این است که با موضوع هواپیما دل ها مکدر شود این زلال که خون شهید ایجاد کرده تبدیل شود به اوهام که بعد ها روشن خواهد شد که همه ارام ارام خواهیم فهمید که ماجرا از چه قرار است. وحدت عمومی که در جامعه به وجود امد و نرم شدن دل ها به سمت سپاه به عنوان اینکه فرمود اگر سپاه نبود کشور هم نبود این نه به عنوان نظامی گری سپاه چرا که ارتش قهرمان ک نیروی انتظامی زحمت کش ما هست موضوع سپاه موضوع انقلاب است آنها میدانند چه ارگانی را هدف قرار دهند و اگر بزنند ولی فقیه راحت زده خواهد شد و انقلاب به اتمام میرسد.

وی افزود: امروز این شهید را الگو خود قرار دهید اما مراقب باشید عده ای تلاش دارند نام سپاه را از این شهید جدا کنند اما بگویید شهید سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی چون سپاه با کمک مردم بنا دارد این پرچم را برافراشته نگه دارد و این پرچم را به صاحب اصلی اش تحویل دهد.

فرمانده سپاه مازندران گفت: اولین وظیفه ما این است که محکم بایستیم و از انتقام گرفتن کوتاه نیایم انتقام را محدود به ۱۲تا موشک نکنید آن را سپاه گفت حمله عین الاسد فقط یک سیلی بود.انتقام را اگر مطالبه نکنیم مجدد بعضی ها میروندوبه سمت کار های دیپلماتیک و امید بهوغرب داشتن و معطل کردن مردم بعد از ۸سال عقب افتادگی پس بالاترین کار ما باید انتقام باشد و بر این مسئله پافشاری کنیم.

بابایی گفت: پس دشمن شناسی وظیفه ماست و جناح و اختلاف در ما ایجاد میکند و بعد شیوه ها و راه کارهای آن را بشناسید. جابجایی ارزش ها کار دشمن است و جای شهید با جلاد عوض شد ان کسانی که ایستادند و با عاملین آن مبارزه کردند امروز به زبان داخلی ها جلاد شدند. مثل همین غصه غمناک هواپیما ولی صبر کنید تا پرده ها کنار رود. آن هایی که به بهانه عزاداری برای کشته شدگان هواپیما عکس این شهید و سردار دلها را پاره کردند و شعار ضد سپاه دادند نمیدانند که اگر انها بر شما هم حاکم شود به شما هم رحم نمیکنند.

فرمانده سپاه مازندران گفت: فتنه در اخر الزمان پشت سر می آید و به کسی هم رحم نمیکند جرا که شیطان است و راه مقابله با این فتنه ها این است که بیایید به خیابان و مانند فتنه های ۸۸ و دیگر فتنه ها که در کشور اتفاق افتاد عمل کنند چرا که اینها را مردم مهار و تمام کردند

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن