اخبار ویژه

سیاست جدید فرمانداری شاهرود/ جلسات بدون خبرنگاران!

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، از فرمانداری شاهرود خبر می رسد که پس از جمع آوری طومار برای فرماندار بومی قبل از روی کار آمدن فخری، برخی تغییرات در بدنه این فرمانداری صورت گرفته است.

یکی از تغییرات در مجموعه ریاست شامل دفاتر بوده که به نظر می رسد بی ربط به این طومار نبوده باشد البته گفتنی است که طومار مذکور به سمنان نرسید و در بین راه امحا شد که خود داستانی مفصل دارد که در این جا نمی خواهیم به ان بپردازیم!!

موضوع اما این است که از زمان روی کار آمدن فخری تا امروز نه تنها یک نشست خبری هم از سوی وی برگزار نشده بلکه جلسات هم بدون حضور خبرنگاران برگزار می شود.

بجز ایرنا که خبرگزاری دولتی است و تمام جلسات به آن ها اعلام می شود هیچ خبرنگاری در جریان جلسات فرمانداری قرار نمی گیرد در حالی که خبرگزاری مهر، بسیج، فارس، ۱۱ نشریه محلی، دو سایت خبری تحیلی در شاهرود فعالیت دارند.

با تحقیق از همکاران مان متوجه شدیم حتی یک پیامک یا پیام تلگرامی هم برای دعوت جلسات برایشان صادر نمی شود در نتیجه این انتظار که خبرنگاران بدون اطلاع و فقط از روی بو کردن کف دستشان بفهمند در فرمانداری جلسه است کمی بیهوده به نظر می رسد.

از طرف دیگر فرمانداری گویا با زبان بی زبانی می گوید به خبرنگاران اصلا اعتقادی ندارد و همین که ایرنا اخبارشان را کار می کند کافی است!

این در حالی است که فرمانداری نبوده که بتواند بدون همراهی اصحاب رسانه در شاهرود تداوم کار دهد!

شورای اداری کمیسیون ماده پنج، شورای انجمن کتابخانه ها و ده ها جلسه دیگر بدون حضور خبرنگاران بجز ایرنا برگزار شده اند که این عین واقعیت است.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن