اجتماعی

پویش جذب ۱۴۰۰ حامی برای ایتام در میامی آغاز شد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش شاهوار فردا به نقل ازایرنا محمد مهدی اصغری روز دوشنبه با اشاره به طرح ملی “من هم یک حامی هستم”، افزود : پویش ثبت‌نام از یکهزارو ۴۰۰ حامی در شهرستان میامی در حال اجراست.

وی با بیان این که ، علاوه بر پرداخت انفرادی در این طرح، گروه‌های چند نفره نیز می‌توانند در این امر خداپسندانه مشارکت نمایند،ادامه داد : در طرح پویش ابتدا حامیان براساس شرح‌حالی که از وضعیت ایتام و فرزندان محسنین در اختیارشان قرار می‌گیرد، می توانند فرزند معنوی خود را انتخاب می کنند.

اصغری با بیان اینکه  یافتن حامی برای ایتام از طرح های اثربخش کمیته امداد است ، اظهار داشت : حامیان می‌توانند با واریز ماهانه ۱۰۰ هزار ریال یا بیشتر، حامی یک یا چند یتیم و فرزند محسنین باشند و جهت رفع بخشی از نیازهای ضروری و اساسی این خانواده‌ها کمک کنند.

وی با اشاره به اینکه اعتماد مردم بالاترین پشتوانه معنوی کمیته امدادمحسوب می شود ، گفت : در قالب این پویش با جذب حامیان جدید ضمن افزایش سرانه فرزندان مشمول این طرح، امیدواریم بتوانیم خدمات اثربخشی در راستای رفع مشکلات و نیازهای ضروری خانواده‌های محروم ونیازمند ارائه شود.

وی گفت : ۹۹ یتیم ، ۱۲۵ فرزند بی سرپرست و ۳۰ بیمار پرهزینه در میامی چشم انتظار کمک خیران هستند.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) میامی با اشاره به اینکه ۲هزارو ۲۵۰ خانوار تحت حمایت کمیته امداد میامی هستند تصریح کرد : کمک‌های معنوی، عاطفی، نقدی و غیرنقدی حامیان و خیزان نقش بسزایی در زندگی محرومان و مستضعفان دارد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن