استان

همه راننده ناوگان سنگین استان سمنان چهار حلقه لاستیک دریافت کرده اند

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، احسان منصور کیایی روز دوشنبه به خبرنگاران در سمنان اظهارداشت: رانندگان دارای کارت هوشمند فعال با هدف دسترسی آسان‌تر این قشر در توزیع لاستیک با نرخ دولتی، میزان کارکرد آنان بررسی و تایید می‌شود.

وی بیان کرد: بیش از ۱۶ هزار حلقه لاستیک بین رانندگان ناوگان حمل و نقل کالا، مسافر و نفتکش‌های سمنان از ابتدای فرودین تا پایان دی ۹۸ در این استان توزیع شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان ادامه داد: بیش از سه هزار و ۵۰۰ دستگاه ناوگان سنگین حمل و نقل جاده‌ای در بخش کالا و مسافر این استان فعالیت دارد.

وی تصریح کرد: توزیع لاستیک بین رانندگان بر اساس میزان پیمایش این ناوگان بوده و بر این اساس تاکنون ۱۴ هزار و ۸۳۸ حلقه لاستیک به ناوگان حمل و نقل کالا، یک هزار و ۶۳۲ حلقه به ناوگان حمل و نقل مسافر و ۳۱۴ حلقه به نفتکش‌های استان سمنان توزیع شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان یادآور شد: همکاری مطلوبی بین این اداره کل و سازمان صنعت، معدن و تجارت  استان وجود دارد و افزایش و اختصاص سهمیه لاستیک بیشتر سبب رفع مشکلات رانندگان خودروهای سنگین و نیمه سنگین در تهیه این کالا می‌شود.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن