استان

همه راننده ناوگان سنگین استان سمنان چهار حلقه لاستیک دریافت کرده اند

بازدیدها: ۱۳

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، احسان منصور کیایی روز دوشنبه به خبرنگاران در سمنان اظهارداشت: رانندگان دارای کارت هوشمند فعال با هدف دسترسی آسان‌تر این قشر در توزیع لاستیک با نرخ دولتی، میزان کارکرد آنان بررسی و تایید می‌شود.

وی بیان کرد: بیش از ۱۶ هزار حلقه لاستیک بین رانندگان ناوگان حمل و نقل کالا، مسافر و نفتکش‌های سمنان از ابتدای فرودین تا پایان دی ۹۸ در این استان توزیع شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان ادامه داد: بیش از سه هزار و ۵۰۰ دستگاه ناوگان سنگین حمل و نقل جاده‌ای در بخش کالا و مسافر این استان فعالیت دارد.

وی تصریح کرد: توزیع لاستیک بین رانندگان بر اساس میزان پیمایش این ناوگان بوده و بر این اساس تاکنون ۱۴ هزار و ۸۳۸ حلقه لاستیک به ناوگان حمل و نقل کالا، یک هزار و ۶۳۲ حلقه به ناوگان حمل و نقل مسافر و ۳۱۴ حلقه به نفتکش‌های استان سمنان توزیع شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان یادآور شد: همکاری مطلوبی بین این اداره کل و سازمان صنعت، معدن و تجارت  استان وجود دارد و افزایش و اختصاص سهمیه لاستیک بیشتر سبب رفع مشکلات رانندگان خودروهای سنگین و نیمه سنگین در تهیه این کالا می‌شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن