اخبار ویژه

اختصاصی/ دانشکده مستقل فنی و حرفه ای شاهرود زیر نظر سمنان شد/ یک مجموعه دیگر قربانی بی مسئولیتی

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، حدود یکسال قبل دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود کم کم چشم مسئولان مرکز استان را گرفت و خواستند این مجموعه مستقل و دانشگاهی که سابقاً زیر نظر دانشگاه فنی حرفه ای رسول اکرم( ص) در تهران اداره می شد به سمنان بپیوندد.

ظاهراً در یکسال گذشته سناریوی طراحی شده سمنان مبنی بر حذف استقلال دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود، اجرایی شده مسئولان این دانشگاه نیز در خواب خرگوشی نه تنها این امر را فریاد نزدند بلکه به آن تن هم دادند.

دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود واقع در میدان هفتم تیر شاهرود، زیر نظر سمنان قرار گرفت! بله این حقیقت است حقیقتی که ۱۲ روز است با روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان آن را در میان گذاشته ایم تا جوابی در خور بدهد اما ۱۲ روز سکوت سکوت سکوت …

مشخص است که موضوعی وجود دارد که مسئولان سکوت کرده اند وگرنه اگر قرار بود شرایط به گونه ای دیگر باشد امروز مسئولان این دانشکده خود را به آب و آتش می زدند تا آن را تکذیب کنند اما ۱۲ روز است که به درخواست مصاحبه خبرنگار شاهوار فردا اهمیت نمی دهند.

ادغام دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود، دانشکده فنی و حرفه ای سمنان ارتقاء یافته و تبدیل به دانشگاه فنی حرفه ای شده است.

برای دانشگاه مربوطه دو دانشکده در سمنان و یکی در دامغان و یکی هم برای شاهرود در نظر گرفته شده است.

این حوادث در حالی رخ داد که یکماه پیش یک کانال تلگرامی هم نوشته بود: در حدود یکسال قبل دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود مدتی فاقد رئیس و بلاتکلیف و رئیس دانشکده فنی و حرفه ای سمنان، هفته ای دو روز به شاهرود تشریف می آورند و زحمت رتق و فتق امور و اداره دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود را هم با حفظ سمت عهده دار شده و در همان مقطع زمینه چینی لازم را جهت حذف استقلال دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود و با ارتباط برقرار شده با دانشگاه رسول اکرم (ص) در جایگاه دو رئیس دانشکده فنی وحرفه ای شاهرود و سمنان بعمل آورده و دانشکده فنی و حرفه ای سمنان تبدیل به دانشگاه و دانشکده فنی و حرفه ای شاهرود، جزء یکی از دانشکده های فنی و حرفه ای دانشگاه سمنان، بجای دانشگاه رسول اکرم(ص) در تهران شد. اما به این سخنان واکنشی نشان داده نشد گویا واقعیت ها گفته شده است.

دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود از دست رفت .. مثل خیلی چیزهای دیگر که مردم شاهرود آن را از دست دادند میراث های ۷۰ ساله و ۴۰ ساله و ۲۰ ساله و …. همه یکی پس از دیگری دارند می روند آن هم در عین بی خیالی مسئولان …

راستی فردا نوبت کدام اداره و نهاد است که به سمنان برود؟ دانشگاه علوم پزشکی؟ راه آهن؟ تبلیغات اسلامی، دخانیات ؟ نفت ؟ کدامیک ؟

تا زمانی که مسئولان مان بی تفاوت هستند این فهرست هر روز بیشتر از دیروز می شود.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن