شاهوار

صدا و سیمای شاهرود تقویت می شود/ پوشش مستقیم راهپیمایی ۲۲ بهمن شاهرود

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، در نشست مدیرکل و معاونان صدا و سیمای مرکز سمنان با فرماندار شاهرود راهکارهای تعامل و همکاری های مشترک فرمانداری و دستگاه های اجرایی شهرستان شاهرود به منظور تقویت اطلاع رسانی از رویدادها و تولید برنامه های مستن از ظرفیتها و توانمندی های این شهرستان در بخش های مختلف و ساخت سریال های فاخر در شبکه استانی بررسی شد.

نادر فخری فرماندار شاهرود در این نشست با قدردانی از پوشش اخبار و برنامه های شهرستان های شاهرود در شبکه استانی، آمادگی خود را برای تقویت دفتر خبری و ساخت ساختمان این دفتر و مشارکت در ساخت برنامه های مستند و سریال های فاخر اعلام کرد.

فخری با بیان اینکه صدا و سیما به عنوان دانشگاه بزرگ جنبه آموزشی و توانمندسازی دارد، خواستار بیان مطالبات مردم در بخش های خبری و برنامه های شبکه استانی شد.به گفته فرماندار شاهرود، ۱۲ دستگاه اجرایی مکلف شده اند عملکرد خود را در دهه مبارک فجر در شبکه استانی ارائه کنند.

فخری گفت: قول دادیم هرگونه همکاری برای سرعت در اجرای طرح و تامین اعتبار برای ساخت ساختمان دفتر خبری انجام دهیم.فخری افزود: از مجموع ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار پیش بینی شده برای ساخت دفتر خبری ۲۴۵ میلیون تومان اختصاص پیدا کرده است و پیگیر هستیم تخصیص بیشتر شود و کار با سرعت بیشتری پیش برود و در تابستان سال آینده به بهره برداری برسد.ساختمان دفتر خبری شاهرود با زیربنای ۷۰۰ متر مربع در سایت
فرستنده تلویزیونی دیجیتال شاهرود در حال ساخت است.

وی افزود: باهمت صدا وسیمای استان راهپیمایی ۲۲بهمن شاهروداز شبکه سراسری به صورت زنده پخش
می گردد

حجت الاسلام مصطفی توکلیان، مدیرکل صدا و سیمای مرکز سمنان نیز در این نشست گفت: شبکه استان در راستای توسعه همه جانبه استان در بخشهای مختلف توجه به شهرستانها را در سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.

حجت الاسلام توکلیان بر آمادگی کامل صدا و سیما برای معرفی ظرفیتها، استعدادها و توانمندی های
شهرستان شاهرود و سایر مناطق استان در حوزه های مختلف تأکید کرد.

همچنین در ادامه مدیرکل صدا و سیمای مرکز و فرماندار شاهرود از ساختمان در حال ساخت دفتر خبری شاهرود بازدید کردند.

حجت الاسلام توکلیان در حاشیه این بازدید گفت: قرار بود با پیش بینی های قبلی و اختصاص بودجه و اعتبارات موردنیاز در نشست با فرماندار ساختمان دفتر خبری در تابستان سال آینده به بهره برداری برسد.

به گفته حجت الاسلام توکلیان، همچنین با توافق با فرماندار قرار شد برنامه و مستندهایی از ظرفیتهای بومگردی و گردشگری شهرستان شاهرود تولید شود.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 12 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن