اخبار ویژهمذهبی

سوخت سیاسی و معنوی آمریکا تمام است/ معامله قرن انجام نخواهد شد/ توصیه به نامزد های انتخاباتی

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، حجت الاسلام علی سعیدی در خطبه های نماز جمعه این هفته شاهرود ضمن اشاره به افول آمریکا، بیان کرد: بر همگان واضح است که حکومتی که سوخت سیاسی و معنوی‌اش به کل تمام شده رو به افول می گذارد.

وی با بیان اینکه آمریکا در هم ریخته شده است، افزود: در سیاست داخلی آمریکا دو حزب به جان هم افتاده و به هم اتهاماتی را می زنند که در کمتر قاموسی از آن نمونه ای وجود دارد.

سعیدی با بیان اینکه وقتی کارایی یک رئیس جمهور تمام می‌شود دست به اقداماتی می رند که نمونه آن تاکید بر صهیونیست های آمریکایی برای رای گرفتن در ریاست جمهوری است، گفت: باید گفت این کارها فایده ای برای رئیس جمهوری و دولت امریکا ندارد.

وی افزود: وقاحت آمریکا و ترامپ امروز حتی کار به جایی رسانیده که طرح ننگین معامله را مطرح می کند در حالی که آن قدر این آش شور شده که محمود عباس که رئیس فلسطین است نیز به آن اعتراض می کند.

امام جمعه موقت شاهرود با بیان اینکه فلسطین قابل معامله و فروش نیست گفت: دشمنان کور خوانده اند که بتوانند معامله قرن را اجرا کنند و این حماقت ها برای مقداری رأی صهیونیست‌ها در آمریکا از سوی ترامپ رخ می دهد

وی همچنین به انتخابات و ضرورت حضور در آن اشاره کرد و گفت: نامزدها باید از تخریب رقبا پرهیز  کنند.

سعیدی با بیان اینکه انتخابات زمانی تمام می‌شود اما آنچه می‌ماند انسان و پاسخگویی درباره عملش در آن دنیا است، تاکید کرد: باید از تخریب رقبا پرهیز کرد.

سعیدی با بیان اینکه پرهیز از هزینه‌های اضافی برای تبلیغات انتخابات توصیه ما به همه نامزد هایی است که قرار است در عرصه حضور یابند، بیان کرد: عقلانیت در رأی دادن و دوری از احساس و انفعال توصیه جدی ما برای درست رای دادن است.

امام جمعه موقت شاهرود با بیان اینکه مشکل امروز ما معرفت و شناخت از نظام است، گفت: نهاد های مختلفی مانند شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و … مراسم ویژه‌ای برای آشنایی مردم با انقلاب برگزار می کنند لذا باید در آن ها شرکت کرد تا معرفت کسب کرد.

سعیدی درباره شهید سپهبد سلیمانی بیان کرد: شهادت سلیمانی دارای پیامد های عظیمی بود که طوفانی در دنیا به وجود اورد که این معجزه اسلام است.

وی افزود: شهادت شهید سلیمانی سبب شد تا ملت های جهان از نقش ایران در صیانت از کیان اسلام با خبر شوند همانطور که خون امام حسین(ع) ۱۵ قرن اسلام را بیمه کرده است.

سعیدی بیان کرد: آمریکا مستقیما به جنگ یک سرباز ولایت می آید این نشان می دهد که چقدر آمریکا از سردار سلیمانی می ترسد و لذا یکی دیگر از برکات شهادت سلیمانی، شناخت چهره سخیف آمریکا توسط جهانیان بود.

وی همبستگی بین ملت ها را دیگر ویژگی شهادت سردار سلیمانی دانست و تصریح کرد: این شهادت زمینه ساز اخراج آمریکا از منطقه شده است.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن