حوادث

اولین واکنش دانشگاه آزاد درباره مرگ مادر شاهرودی

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

بسم الله الرحمن الرحیم
ضایعه غم بار فوت یک مادر گرامی در بیمارستان مایه تألم، تأسف و تأثر فراوان شد. ضمن عرض تسلیت به خانواده آن مرحومه به جهت تنویر افکار عمومی و اطلاع مردم فهیم شهرستان به استحضار می رساند که تاکنون اقدامات زیر در این خصوص صورت گرفته است:

پس از اطلاع از رخداد حادثه در صبح سه شنبه ۰۸/۱۱/۹۸ بلافاصله جلسه ای با حضور مسؤولین دانشگاه و بیمارستان تشکیل و ابعاد مختلف این رخداد ناگوار بررسی شد. در روز چهارشنبه ۰۸/۱۱/۹۸ نیز جلسه ای با حضور معاونت محترم درمان شهرستان جهت بررسی علت حادثه برگزار شد که نتایج آن به زودی از طریق مراجع ذیصلاح اعلام می گردد.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود و بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) ضمن ابراز تأسف و همدردی و عرض تسلیت مجدد با خانواده آن مرحومه به اطلاع می رساند که طبق تأکید ریاست محترم دانشگاه و پس از مشخص شدن خطا و یا قصور احتمالی هر یک از کارکنان بیمارستان در این خصوص مطابق ضوابط با فرد خاطی برخورد جدی صورت خواهد گرفت و در این مورد هیچگونه ملاحظه و مسامحه ای انجام نخواهد شد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. بسیار متاسفیم بابت این ماجرا دلیل اصلیش هم یک عده بی سواد هستن که فقط مدرک از دانشگاه های الکی گرفتن.آقا تو رو خدا نسولین شهرستان ورود کنن به قضیه و ساده نگذرن بنده به شما یک کد میدم دوستان پیگیری کنن حالا علوم پزشکی یا فرمانداری یا نهادهای وزات بهداشت و …….در شهریور ماه گذشته آزمون استخدام پیمانی در رشته های پرستاری و رادیولوژی و آزمایشگاه بین داوطلبین در بیمارستان خاتم برگزار شد که هیچ شکل و شمایلی از آزمون نداشت چون مشخص بود مراقبین جوابها رو به چند نفر میرسونن!!! بنده که فارغ التحصیل یکی از دانشگاه های تهران هستم در آزمون شرکت کردم آزمونی که اصلا مشخص نشد نتیجه اش چه شد و نمرات و امتیاز شرکت کنندگان چه شد!!! بعد از مدتی افراد سلیقه ای و دیمی انتخاب شدن بدون توجه به مدرک و دانشگاه و امتیازات و فقط برحسب پارتی!! حال چطور توقع داریم که در چنین شرایط جان مردم بازیچه یک چنین عده ای قرار گیرد.از رسانه ی شاهوار فردا خواهش میکنم با کمک نهادهای نظارتی به مسله ورد کنن وبرگه آزمون داوطلبان آزمون استخدام شهریور بیمارستان خاتم را بیرون بکشنن و در حضور فرد و افراد متخصص برگه ها تصحیح شود تا مشخص شود نمره ها چه بوده و چه افرادی جذب شدن و از چه دانشگاهی و با چه نمراتی!!! چه فساد و بی عدالتی در استخدام ها وجود دارد استخدام هایی که به قیمت جان بیماری تمام می شود.خواهشن به مسله ورود کنن تا شاهد بی لیاقتی و باندبازی عده ای نباشیم.سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 19 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن