استان

وقتی تولیدات شاهرود به نام سمنان تمام می شود ! / آقایان کنستانتره در شاهرود تولید می شود نه سمنان

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، مدیر تعاون روستایی استان سمنان ۲۰ تن کنستانتره از استان سمنان به ترکیه صادر شد در حالی که کنستانتره در شاهرود تولید می شود نه در جای دیگری از استان سمنان.

احسان عباسپور در گفتگو با ایرنا گفته بود: این محموله اولین محموله صادرات مستقیم از سوی اتحادیه تعاون روستایی استان سمنان بود و افزایش میزان صادرات کنسانتره تولیدی در استان در دستور کار قرار دارد و به زودی محموله‌های دیگری به صورت مستقیم صادر می‌شود.

مدیر تعاون روستایی استان سمنان بیان کرد: تعاون روستایی استان سمنان امسال برای اولین بار با اخذ کارت بازرگانی توانست محموله کنسانتره  تولیدی در شاهرود را به صورت مستقیم  به ترکیه صادر کند.

عباسپور خاطرنشان کرد: ظرفیت کارخانه کنسانتره شاهرود برای خرید محصولات روزانه ۱۰۰ تن است که اکنون این ظرفیت تکمیل است.

درست است که در ادامه این خبر کاملاً به مقوله تولید کنستانتره در شاهرود اشاره شده اما بهتر است رسانه های مرکز نشین دقت داشته باشند که امروز بسیاری از مردم به دلیل فقدان وقت کافی صرفا تیتر اخبار را می خوانند و باید از این تیتر ها دوری کرد.

ایرادی در این بین به تعاون روستایی وارد نیست صرفا همکاران رسانه ای ما باید در تیتر شاهرود را لحاظ می کردند همانطور که پسته دامغان را علی رغم اینکه پسته در شاهرود و گرمسار هم تولید می شود به نام دامغان می زنند چه برسد به کنستانتره که در غیر از شاهرود در هیچ شهرستان دیگری تولید نمی شود.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن