سیاسی

دشمنان از سر ناچاری و ناتوانی به فکر ترور سردار سلیمانی افتادند

بازدیدها: ۵۰

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، سردار حسین دهقان شامگاه یکشنبه در یادواره شهدای استان گلستان با اشاره به نقش آفرینی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در تحولات منطقه اظهارکرد: سردار سلیمانی، عنصر اصلی مبارزه با استکبار جهانی بود و در برهه های مختلف شکست های متوالی را به دشمنان تحمیل کرد.

وی با بیان این ایشان بارها تئوری های استکبار را بر هم زد، افزود: همه این عوامل سبب شد تا دشمنان از سر ناچاری و ناتوانی به فکر ترور سردار سلیمانی بیفتند.

دهقان اضافه کرد: یکی از دلایل ترور شهید سلیمانی سرپوش گذاشتن به مشکلات داخلی این دولت ها بود که ترامپ و نتانیاهو تلاش کردند تا مباحثی مانند فساد مالی و استیضاح خود را به حاشیه ببرند.

وی با اشاره به شخصیت سردار سلیمانی اظهارکرد: سردار سلیمانی به نماد و الگوی جوانان جبهه مقاومت تبدیل شده و شهادت ایشان برچیده شدن بساط استکبار جهانی از منطقه را شتاب خواهد داد.

دهقان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: آمریکایی ها تلاش می کنند نظام های سیاسی حافظ منافع اقتصادی و سیاسی خود را در منطقه ایجاد کرده تا بیرق سلطه خود را گسترش دهند.

وی با بیان اینکه رویکرد دولت‌مردان مستکبر تضعیف جنبش های مستقل و هم سو با محور مقاومت بود تا تهدیداتی که متوجه رژیم جعلی صهیونیستی است، کم شود، ادامه داد: طرح بی دولت سازی کشورهای محور مقاومت همچون عراق و لبنان هم یکی از این اقدامات بود که بی سرانجام و بدون نتیجه ماند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن