سیاسی

دشمنان از سر ناچاری و ناتوانی به فکر ترور سردار سلیمانی افتادند

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، سردار حسین دهقان شامگاه یکشنبه در یادواره شهدای استان گلستان با اشاره به نقش آفرینی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در تحولات منطقه اظهارکرد: سردار سلیمانی، عنصر اصلی مبارزه با استکبار جهانی بود و در برهه های مختلف شکست های متوالی را به دشمنان تحمیل کرد.

وی با بیان این ایشان بارها تئوری های استکبار را بر هم زد، افزود: همه این عوامل سبب شد تا دشمنان از سر ناچاری و ناتوانی به فکر ترور سردار سلیمانی بیفتند.

دهقان اضافه کرد: یکی از دلایل ترور شهید سلیمانی سرپوش گذاشتن به مشکلات داخلی این دولت ها بود که ترامپ و نتانیاهو تلاش کردند تا مباحثی مانند فساد مالی و استیضاح خود را به حاشیه ببرند.

وی با اشاره به شخصیت سردار سلیمانی اظهارکرد: سردار سلیمانی به نماد و الگوی جوانان جبهه مقاومت تبدیل شده و شهادت ایشان برچیده شدن بساط استکبار جهانی از منطقه را شتاب خواهد داد.

دهقان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: آمریکایی ها تلاش می کنند نظام های سیاسی حافظ منافع اقتصادی و سیاسی خود را در منطقه ایجاد کرده تا بیرق سلطه خود را گسترش دهند.

وی با بیان اینکه رویکرد دولت‌مردان مستکبر تضعیف جنبش های مستقل و هم سو با محور مقاومت بود تا تهدیداتی که متوجه رژیم جعلی صهیونیستی است، کم شود، ادامه داد: طرح بی دولت سازی کشورهای محور مقاومت همچون عراق و لبنان هم یکی از این اقدامات بود که بی سرانجام و بدون نتیجه ماند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن