شاهوارورزش

المپیاد ورزشی دختران کشور در شاهرود به پایان رسید

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

المپیاد ورزشی دختران دانش آموز کشور در بخش های فوتسال و والیبال پس از یک هفته رقابت به اتمام رسید و چهره تیم های برتر رشته های مختلف مشخص شد.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، چهره نفرات برتر رقابت های فوتسال و والیبال المپیاد دانش آموزی کشور ر شاهرود پس از یک هفته رقابت تیم های حاضر مشخص شد

تیم‌های والیبال کرمان و همچنین فوتسال تهران پس از یک هفته رقابت در قالب المپیاد ورزشی دانش‌آموزان کشور به میزبانی شاهرود، موفق به کسب مقام قهرمانی در رشته‌های خود شدند.

در رشته والیبال پس از کرمان که به مقام اول رسید، اصفهان در این رقابت ها مدال نقره را به خود اختصاص و البرز نیز در جایگاه سوم قرار گرفت.

کاپ اخلاق والیبال نیز به استان سمنان رسید همچنین بهترین پاسور سارا بطا از خراسان رضوی، بهترین اسپکر زهرا رضایی از اصفهان و بهترین سرویس زن مسابقات نسترن وحیدی از البرز انتخاب شدند.

همچنین تیم شهرستان های تهران مقام نخست فوتسال دختران دانش آموز را در بین ۲۳ تیم شرکت کننده در المپیاد دانش آموزان کشور کسب کرد همچنین تیم کرمان در جایگاه دوم قرار گرفت همچنین کرمانشاه سوم شد و کاپ اخلاق به تیم شهر تهران اختصاص یافت.

شاهرود میزبان سی امین دوره المپیاد ورزشی دختران کشور بود.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن