اخبار ویژهسیاسیشاهوارمذهبی

جنگ یمن کوچکترین دستاوردی برای عربستان و امارات نداشته است

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

امام جمعه موقت شاهرود با بیان اینکه همه جهانیان اعتراف می کنند این نبرد کوچکترین دستاوردی برای عربستان و امارات نداشته است، گفت: جنگ یمن به حمد الله رو به اتمام است.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، حجت الاسلام علی سعیدی در خطبه های نماز جمعه این هفته شاهرود به مسائل منطقه ای اشاره کرد و با بیان اینکه به حمد الله جنگ یمن روبه اتمام است، تاکید کرد: جنگ یمن امروز در حالی رو به اتمام است که دیگر همه جهانیان اعتراف می کنند این نبرد کوچکترین دستاوردی برای عربستان و امارات نداشته و نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه امروز شاهد خروج امارات از یمن هستیم و این نشان می دهد جنگ دارد برای آل سعود با شکست تمام می شود، افزود: امروز استکبار گران در یمن به واقع گیر کرده اند.

سعیدی با بیان اینکه امروز آل سعود و متحدانش در موضوع یمن به هیچ گشایشی نمی رسند، بیان کرد: آمریکا نمی داند بعد از ۵۰ ماه جنگ سخت و مثاومت مردم در یمن چه برنامه ای داشته باشد و این نشان از یک نوع درماندگی محض است.

وی درباره جنگ یمن و ارتباط آن با آمریکا و استکبار جهانی، گفت: آمریکا فکرش را نمی کرد که در منطقه با متحدانش به مشکلات بزرگی بخورد اما به حمد الله در این منطقه افکار و توطئه هایشان زمین گیر شد.

امام جمعه موقت شاهرود به برنامه آمریکا در منطقه نیز اشاره کرد و گفت: آمریکا با ماندنش در منطقه می خواهد چهار عامل اقتدار ایران اسلامی شامل قدرت دفاعی و منطقه ای، انسجام ملی و همچنین قدرت انرژی را از ما بگیرد.

سعیدی بیان کرد: در مقابل اما رویکرد مقاومت فعالانه از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی سبب شده تا دشمنان هیچ اقدامی را نتوانند علیه ما صورت دهند.

وی افزود: راهبرد اتخاذ شده از سوی ایران اسلامی تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی و ایستادگی مردم به حممد الله شکست دشمنان را رقم زده است.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن