اخبار ویژه

حضور مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب پیام جهانی دارد

بازدیدها: ۲۰

به گزارش شاهوار فردا، به نقل از ایرنا حجت الاسلام عباس امینی در خطبه های نماز جمعه این هفته شاهرود در حسینیه اعظم مدرسه قلعه این شهر افزود: با گذشت ۴۱ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، ملت ایران اسلامی بارها با حضور گسترده خود در راهپیمایی ها، انتخابات و هر صحنه ای که نیاز بوده است عظمت  و اقتدار خود را به جهان اثبات کردند.

وی ادامه داد:حضور گسترده  ملت در تشییع سردار سلیمانی و همراهانش به همگان نشان داد که هرچند در کشور برخی ضعف ها و نقصان ها وجود دارد ولی ملت عظمت و اقتدار خود را حفظ خواهد کرد.

به گفته او مردم نباید ضعف‌ها و نقصان‌ها را با حضور نیافتن در تعیین سرنوشت خود و نسل آینده ایرانیان پیوند بزنند.

خطیب جمعه شاهرود افزود: مردم با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی عظمت و اقتدار خود را بانگاهی ویژه و بصیرتی مثال زدنی بار دیگر اثبات خواهند کرد.

وی مرکز حل همه مشکلات کشور را مجلسی قوی و کار آمد برشمرد که نمایندگان اصلح در آن حضور داشته باشند.

امام جمعه شاهرود گفت: تخریب شورای نگهبان اقدامی غلط است که امام(ره) و رهبری دفاع جانانه ای از آن کردند که برای سلامت انتخابات ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

امینی تاکید کرد:انتخابات نباید به فضای ۲ قطبی کاذب نزدیک شود و افرادی که دل در گروی غربیان دارند به عزت و اقتدار ایران اسلامی فکر خواهند کرد.

امام جمعه شاهرود فضای ۲ قطبی کاذب را خواست دشمنان و خیانت به ملت بصیر ایران دانست که نباید به آن دامن زده شود.

وی افزود: تخریب ،تهدید و تهمت به افراد برای اثبات خود راه به جایی نمی برد و مردم بصیر هرگز این افراد را انتخاب نخواهند کرد.

خطیب جمعه شاهرود در بخش دیگری از سخنانش به طرح آمریکایی و صهیونیستی معامله قرن اشاره کرد و افزود: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند این طرح خباثت بار به نتیجه نخواهد رسید.

امینی ادامه داد: تنها راه حل مشکل فلسطین حضور و بازگشت تمام ملت فلسطین از مسلمان و مسیحی در سرزمین مادریشان است که در انتخاباتی آزاد برای کشورشان تصمیم گیری کنند.

وی به ۱۹ بهمن ۱۳۵۷ هم اشاره کرد و بیعت برخی از ارتشیان و همافران نیروی هوایی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی با امام خمینی (ره ) را برگ زرین تاریخ انقلاب و نظامیان در آن زمان  برشمرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + بیست =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن