اخبار ویژه

حضور مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب پیام جهانی دارد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش شاهوار فردا، به نقل از ایرنا حجت الاسلام عباس امینی در خطبه های نماز جمعه این هفته شاهرود در حسینیه اعظم مدرسه قلعه این شهر افزود: با گذشت ۴۱ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، ملت ایران اسلامی بارها با حضور گسترده خود در راهپیمایی ها، انتخابات و هر صحنه ای که نیاز بوده است عظمت  و اقتدار خود را به جهان اثبات کردند.

وی ادامه داد:حضور گسترده  ملت در تشییع سردار سلیمانی و همراهانش به همگان نشان داد که هرچند در کشور برخی ضعف ها و نقصان ها وجود دارد ولی ملت عظمت و اقتدار خود را حفظ خواهد کرد.

به گفته او مردم نباید ضعف‌ها و نقصان‌ها را با حضور نیافتن در تعیین سرنوشت خود و نسل آینده ایرانیان پیوند بزنند.

خطیب جمعه شاهرود افزود: مردم با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی عظمت و اقتدار خود را بانگاهی ویژه و بصیرتی مثال زدنی بار دیگر اثبات خواهند کرد.

وی مرکز حل همه مشکلات کشور را مجلسی قوی و کار آمد برشمرد که نمایندگان اصلح در آن حضور داشته باشند.

امام جمعه شاهرود گفت: تخریب شورای نگهبان اقدامی غلط است که امام(ره) و رهبری دفاع جانانه ای از آن کردند که برای سلامت انتخابات ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

امینی تاکید کرد:انتخابات نباید به فضای ۲ قطبی کاذب نزدیک شود و افرادی که دل در گروی غربیان دارند به عزت و اقتدار ایران اسلامی فکر خواهند کرد.

امام جمعه شاهرود فضای ۲ قطبی کاذب را خواست دشمنان و خیانت به ملت بصیر ایران دانست که نباید به آن دامن زده شود.

وی افزود: تخریب ،تهدید و تهمت به افراد برای اثبات خود راه به جایی نمی برد و مردم بصیر هرگز این افراد را انتخاب نخواهند کرد.

خطیب جمعه شاهرود در بخش دیگری از سخنانش به طرح آمریکایی و صهیونیستی معامله قرن اشاره کرد و افزود: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند این طرح خباثت بار به نتیجه نخواهد رسید.

امینی ادامه داد: تنها راه حل مشکل فلسطین حضور و بازگشت تمام ملت فلسطین از مسلمان و مسیحی در سرزمین مادریشان است که در انتخاباتی آزاد برای کشورشان تصمیم گیری کنند.

وی به ۱۹ بهمن ۱۳۵۷ هم اشاره کرد و بیعت برخی از ارتشیان و همافران نیروی هوایی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی با امام خمینی (ره ) را برگ زرین تاریخ انقلاب و نظامیان در آن زمان  برشمرد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن