اجتماعی

نمایشگاه خیریه بیماران تالاسمی در دانشگاه آزاد شاهرود برپا می‌شود

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش شاهوار فردا، به نقل از مهر، سید احمد ابوالقاسمی فر ضمن بیان اینکه نمایشگاه خیریه بیماران تالاسمی طی روزهای ششم لغایت هشتم اسفندماه سال‌جاری در دانشکده علوم پایه این واحد دانشگاهی برپا شود، ابراز داشت: در این نمایشگاه بیماران تالاسمی، هموفیلی و دیالیزی آخرین محصولات خود را عرضه می‌کنند.

وی بابیان اینکه نمایشگاه محصولات و صنایع‌دستی بیماران تالاسمی، هموفیلی و دیالیزی با پیگیری روابط عمومی واحد از تاریخ ۲۰ بهمن‌ماه به مدت دو روز در محل ساختمان مرکزی این واحد دانشگاهی برگزار شد، افزود: هدف از برپایی این نمایشگاه‌ها کمک به هزینه‌های دارو درمان و توانمندسازی این گروه بیماران است.

رئیس دانشگاه آزاد شاهرود بابیان اینکه این نمایشگاه توسط چهار نفر از بیماران برگزار شد، ابراز داشت: انواع مواد خوراکی، عروسک دست‌ساز، پوشاک و شیرینی‌های مختلف که اکثر آن‌ها از محصولات همین بیماران بود در این نمایشگاه‌ها عرضه می‌شود.

ابوالقاسمی فر در ادامه اضافه کرد: این نمایشگاه از تاریخ ۱۷ لغایت ۱۹ بهمن‌ماه نیز در بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود برگزارشده بود و با هماهنگی‌های انجام‌شده بلافاصله شرایط برگزاری آن در دانشگاه را فراهم شد و در تاریخ مقرر برپا می‌شود.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن