اخبار ویژهاستان

استعفای دسته جمعی شورای شهر بسطام/ اقدامی نمادین یا واقعی؟

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، یک رسانه غیر رسمی بسطامی دیروزعصر نوشت در اقدامی اعتراضی تمامی اعضای شورای شهر بسطام استعفا دادند.

شنیده شده بی تفاوتی استانداری در صدور حکم شهردار منتخب شورا برای تصدیگری شهرداری بسطام دلیل این اتفاق است

متاسفانه اینکار استانداری در انتخاب قبلی شورای شهر بسطام نیز سابقه داشته و منتخبان پر تلاش شورای شهر بسطام را اینگونه نا امید کرده است

این رفتار پر از انتقاد استانداری که اینگونه یکی از پر تحرک ترین شوراهای شهر استان را نا امید و معترض کرده است جای گلایه دارد.

این موضوع امسال برای دومین بار در شهرستان شاهرود رخ می دهد چرا که یکبار دیگر هم شورای شهر رویان به دلیل مشابه (بی توجهی) استعفا داده بودند

اینکه این رفتار اعتراضی است یا نمایشی باید گفت بیشتر این کارها نمادین هستند چرا که اعضای شورای شهر منتصب جایی نیستند که بخواهند خودشان استعفا بدهند آنها با رای مردم روی کار آمده اند و باید با نظر مردم هم بروند. اما اینکه هر از گاهی توجه مسئولان استانی را به شرق استان و کاستی ها جلب کنیم موضوعی است که در آن شکی نیست.

مسئولانی که بعضاً حتی بسطام و رویان را ندیده اند! ما امروز مدیر کلی داریم که شش سال در استان حضور دارد و بیارجمند را ندیده است!

از سوی دیگر اما باید گفت شنیده شده استانداری سمنان اصلا نامه استعفایی از شورای بسطام دریافت نکرده است و در صورت صحت این خبر، باید گفن این اقدام صرفا نمادین بوده و اعضای شورای شهر به کارشان قاعدتا ادامه خواهند داد مگر آنکه تا شنبه نامه استعفای دسته جمعی به استانداری برسد و با آن موافقت شود وگرنه اعضای شورای شهر بسطام ادامه کار می دهند.

باید منتظر ماند و دید کدام خبر تائید و کدامیک تکذیب خواهد شد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 5 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن