استان

راه‌اندازی ۲۰۰ صندوق قرض‌الحسنه در مناطق محروم استان سمنان

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش شاهوار فردا، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد سردار حمید دامغانی در دیدار با مدیرکل کمیته امداد استان سمنان به میزبانی کمیته امداد سمنان ضمن بیان اینکه محرومیت‌زدایی از سیاست‌های جدی سپاه پاسداران در سال آینده است، اظهار داشت: ۲۰۰ صندوق قرض‌الحسنه اشتغال روستایی در مناطق محروم راه‌اندازی شد.

وی بابیان اینکه ۳۵۰ پروژه محرومیت‌زدایی برای سال ۹۹ در دستور کار سپاه استان سمنان قرارگرفته است، افزود: این پروژه‌ها باهم‌افزایی و همکاری کمیته امداد می‌تواند برای رفع نیازهای مسکن اشتغال و بسیاری از موارد دیگر ویژه مددجویان باشد.

فرمانده سپاه استان سمنان با اشاره به اینکه معاونت اجتماعی محله‌های اسلامی سپاه در ۲۳ محله در تمام نقاط استان در حال فعالیت هستند، خاطرنشان کرد: هم‌افزایی و پرهیز از موازی کاری باهدف خدمت‌رسانی به مناطق محروم در اولویت نخست این دو نهاد قرار دارد.

دامغانی بابیان اینکه نقاط مشترکی بین کمیته امداد و سپاه وجود دارد و مهم‌ترین آن کمک به محرومان است، یادآور شد: قرارگاه پیشرفت و آبادانی بسیج سازندگی سپاه اولویت کار خود را در خدمت به مردم مناطق محروم دانسته و تا جایی که توان دارد به نقش خود عمل می‌کند.

وی در پایان با اشاره به حضور پرشور مردم در دهه فجر سال جاری بیان کرد: دست نصرت الهی از بدو انقلاب وجود داشته و حضور همیشگی مردم بار دیگر به جهانیان ثابت کرد که مردم پای انقلاب خودشان ایستاده‌اند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن