اخبار ویژهانتخاباتسیاسیشاهوار

مثلث مناظره کامل نشد/ عجم حضور نیافت

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، تلویزیون اینترنتی پایگاه خبری تحلیلی شاهوار فردا از روزها قبل درصدد برگزاری مناظره ای انتخاباتی حول محور برنامه های نامزد های مطرح حوزه انتخابیه شاهرود و میامی داشت در این راستا تماس های مکرر و متعددی با نامزد ها نیز برقرار کرد.

ابتدا به ساکن باید گفت این تماس ها با اکثر نامزد ها برقرار شد که بجز عباسی شاهکوه، ربیعی و موسوی هر کدام یا به بهانه کناره گیری از انتخابات به نفع کسی دیگر و یا به بهانه عدم داشتن وقت کافی این امر را نپذیرفتند.

در این بین تنها خانی بود که بدون پیش شرط و پس شرط، مناظره را پذیرفت و تنها بیان داشت که به اوج ساعات تبلیغاتی ستاد بنده برخورد نکند.

شرط پذیرش حسینی شاهرودی نیز حضور عجم بود چرا که گفته می شود عجم در سخنرانی های انتخاباتی اش برخی مسائل را درباره اداره کل راه و … مطرح می سازد که حسینی شاهرودی قصد داشت از این فرصت و همچنین سخنرانی امروز عصر خود بهره گیرد تا عجم را در مظان پاسخگویی قرار دهد.

عجم اما با دو رویکرد به مقابله با این مناظره آمد نخست قانونمندی خود و قانونگریزی برخی رقبای خود را مطرح و عنوان داشت که رقبای وی از مدتها قبل از انتخابات به تبلیغات پرداخته اما من به قانون پایبند بوده و تنها در زمان رسمی به تبلیغ پرداخته و بنا دارم تا پایان مدت قانونی از فرصتم استفاده کنم.

از سوی دیگر وی مطرح کرد که هزینه مناظره بالا بوده و توان پرداختش را ندارم که البته کذب محض است چرا که مناظره تلویزیون اینترنتی شاهوار فردا با اعلام به تمام نامزد ها کاملاً رایگان بوده است و این در حقیقت نوعی فرافکنی تلقی می گردد.

به هر روی با عدم پذیرش عجم، حسینی شاهرودی هم در این مناظره شرکت نمی کند در نتیجه این مناظره برگزار نمی گردد تا مردم بازهم درباره برنامه های نامزد های انتخاباتی شاهرود و میامی بی اطلاع باشند!

نامزدهایی که همه چیز از آن ها دیده ایم از آدم رنگ شده و مربی فوتبال و بروشور و شام و ناهار تا تخریب و توهین و … اما برنامه هایی از آنان مشاهده نشده است.

به هر روی شاهوار فردا به وظیفه و رسالت مستقل رسانه ای خود عمل کرد اما برخی مسائل خارج از دسترس رسانه ها است. برای مثال وقتی مسئولی عقیده ای به رسانه ندارد دیگر نمی توان آن را مجبور کرد.

توضیح آخر اینکه عجم چند روز قبل در پاسخ به یک دختر جوان شاهرودی که چرا در مناظره ها شرکت نمی کنید بیان کرده بود اولاً من آزادم که شرکت کنم یا خیر، این حق انتخاب بنده است ثانیاً پولی طلب کردند که از توانم خارج بود!

لهذا شاهوار فردا مجددا اعلام می دارد که حضور در مناظره های شاهوار فردا کاملا رایگان بوده و هرگز با نامزدها صحبت از پرداخت پول و هزینه نشده است.

شاهوار فردا در تمام طول مدت کاری خود، حتی ریالی از مسئول، ارگان و نهادی دریافت و حتی طلب نکرده که حتی پیشنهاد دریافت وجه در ازای پوشش اخبار را نپذیرفته، چرا که مشی مستقل و آزاد رسانه ای خود را تحت الشعاع این قبیل مسائل قرار نمی دهد و تنها راه جبران هزینه ها از تبلیغات تجاری تامین می گردد که برای آن هم تاکنون اقدام ننموده است.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن