اخبار ویژهانتخابات

انتخابات بدون پوشش رسانه ای در شاهرود برگزار شد/ تصمیم عجیب فرماندار

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، فرماندار شاهرود دستور عدم تهیه گزارش و عکس توسط خبرنگاران از حوزه های رای گیری را در حالی صادر کرد که مردم منتظر خواندن و دیدن گزارش های نوشتاری و تصویری خبرنگاران و رسانه های شهرستان شاهرود بودند.

این در حالی است که نامزد های انتخاباتی مانند حسینی شاهرودی به مسجد رفته و همراهشان چندین نفر با دوربین و تشکیلات حضور یافتند و عکس برداری کردند.

قانون فرماندار برای همراهان نماینده شاهرود و میامی وبرخی نامزد ها گویا لازم الاجرا نبوده است.

موضوع بعد اما این که خبرنگار صدا و سیما و ایرنا نیز به نظر می رسد از دستور فرماندار معاف بودند چرا که برعکس دیگر خبرگزاری ها گویا فقط این دو رسانه مجاز به تهیه تصویر و عکس بودند.

خبرنگار شاهوار فردا با حضور در مخابرات، مدرسه دهخدا، کانون پرورش فکری، مسجد امام رضا(ع) مسجد رسول (ص) و چنیدن مرکز رای گیری دیگر حتی راه هم داده نشد!

شاهرود نیوز دقایقی پیش این خبر را منتشر کرد. مخاطبان ارجمند، متاسفانه بدلیل عدم صدور کارت خبرنگاری از سوی فرمانداری ویژه شاهرود، امکان انعکاس رویدادها و حضور شما خوبان در پای صندوق های رآی میسر نیست لطفا تصاویر خودتان را برای ماارسال کنید امسال خبرنگاران شاهرودی از پوشش انتخابات محروم اند

با خبرنگاران نیز نوشت

چرا خبرنگاران دعوت نشدند؟
هر دوره انتخابات خبرنگاران به دعوت رسمی فرمانداری شاهرود از چند روز مانده به انتخابات به فرمانداری رفت و آمد داشتند. اتاقی برایشان در نظر گرفته و یک روز مانده به انتخابات کارت خبرنگاری و مجوز برای تهیه خبر و عکس صادر و در اختیار آنان گذاشته می شد. اما امسال اینکار صورت نگرفت و طبق نقل قول همکاران رسانه ای پیگیری هم برای علت آن و رفع این مشکل جواب نداده است. حال سوال این است به چه دلیل امسال خبر نگاران نمی توانند از درون حوزه ها عکس و خبر تهیه نمایند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 18 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن