اخبار ویژهانتخابات

اخلاق مداری نامزد های انتخاباتی در شاهرود و میامی/ پیام های تبریک و قدردانی یکی پس از دیگری

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، با اتمام انتخابات در شاهرود و میامی نامزد های اخلاق مدار یازدهمین دوره انتخابات شورای اسلامی یکی پس از دیگری با ارسال پیام های وحدت آمیز قدردانی خود را از مردم نشان داده و به خانی تبریک گفتند.

در نخستین مورد عباسی شاهکوه و منصوره حورعلی بودند

عباسی شاهکوه در پیامی که برای شاهوار فردا فرستاد نوشت: با سلام و درود خدمت رهبر انقلاب، روح پر فتوح امام خمینی و شهدای راه حق و مردم شریف شهرستانهای شاهرود و میامی
بر خود لازم میدانم از همه دوستانی که به این حقیر اعتماد کردند و رای خود را بنام بنده ثبت کردند، تشکر و قدردانی نمایم.
همچنین از برگزارکنندگان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان، کمال سپاسگزاری را داشته و بدانان خدا قوت میگویم.
به برنده انتخابات جناب آقای سردار خانی عزیز نیز تبریک عرض میکنم و آرزوی توفیقات روزافزون در جهت خدمت به مردم را برای این بزرگوار خواستارم و اعلام میدارم هر کمکی در راستای اعتلای میهن اسلامی و درمان رنج مردم از این حقیر بر آید در خدمت خواهم بود.
در نهایت اظهار میدارم: نهضت جوانان مطالبه گر «نجم» با قوت کار خود را شروع کرده و در فهم مسأله و مطالبه گری اجتماعی_سیاسی_فرهنگی_اقتصادی از هیچ اقدامی فروگذار نخواهد بود.
و السلام علیکم و رحمه‌الله

منصوره حورعلی نیز نوشت:

ِسمِ رَّبِ شهدا والصدیقین
مردم عزیز ‌و آرمانی شهرستان های شاهرود و میامی در طول تاریخ با باوری عمیق به دنبال استقرار حق و عدالت در جهان بوده اید و در هر فرازی، متناسب با شرایط و مقتضیات، تصمیمات سرنوشت ساز گرفته اید.
یک بار دیگر با حضور در یک رویداد حماسی و مهم خود در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای پنجمین مرحله خبرگان رهبری دیروز جمعه مورخه دوم اسفندماه نودوهشت را به مردم شریف هر دو شهرستان، مقام معظم رهبری و کوری چشم دشمنان اثبات کردید و بنده به عنوان کاندید منتخب که نتوانستم رضایت اهالی هر دو شهرستان را جلب نمایم و همچنین دست تک تک آنهایی که به من رای داده اند و یا نداده اند میبوسم و امیدوارم که همه عزیزانی که به من رای دادند بیش از پیش سربلندتر و پیروز و موفق باشند و بتوانم یک خادم واقعی برایشان باشم. منتخب محترم مردم جناب آقای دکتر علی اصغر خانی تبریک می گویم و امیدوارم که در دوره ۴ ساله پیش رو نمایندگیتان بتوانید نهایت تلاش و محبت برای بهتر و آبادانی هر دو شهرستان را پیش بگیرید.
اینجانب منصوره حورعلی همواره به ظرفیت های عظیم و بی پایان دو شهرستان برای ایجاد تحول و تعالی عمیقاً باور داشته و معتقدم که توانمندیها و استعدادهای ذاتی و شگرف هر دو شهرستان بسیار بالاتر و بیشتر از فرصت های پدید آمده بوده است. و اشتغالزایی و نخبه گرایی و توجه به کارگران و اقشار ضعیف و توجه به زنان سرلوحه برنامه های خویش قرار دهید و معتقدم با اعتماد و باور به ملت عزیز حوزه انتخابیه و احترام به سلایق و علایق گوناگون می توان همه قله های افتخار را فتح کرد و هر دو شهرستان را در بالاترین سطح از رفاه و پیشرفت قرار داد و همه آروزها و آرمان ها را محقق کرد. امیدوارم با همبستگی و تلاش گسترده تر امید دستیابی به مطالبات تاریخی هر دو شهرستان در رسیدن به شهرستانی سعادتمند و استقرار همه چیز به عدل اسلامی روز به روز عمیق تر و بیشتر شود.
ضمن تبریک مجدد به جناب آقای دکتر علی اصغر خانی که مورد اعتماد اکثریت هر دو شهرستان قرار گرفته اند و توانستند با جلب اعتماد اهالی محترم هر دو شهرستان با کسب ۳۴۰۸۳ رای صحیحه ماخوذه و اعتماد مردم به ایشان به کرسی مجلس راه پیدا کنند امیدوارم با قدرشناسی از عواطف و اعتماد همه عزیزان چه حامیان و چه مخالفان ایشان، فرصت خدمتگزاری و تلاش برای استقرار عدالت و آبادانی هر دو شهرستان بیش از پیش مهیا گردد.
از همه علاقه مندان به سرافرازی دو شهرستان انتظار دارم که در تمام فرصت ها دکتر خانی را برای پیشبرد هر چه بهتر امور یاری رساند اینجانب هم تا آخرین لحظات همچون قبل به وظایف خود به طور جدی برای موافقان و مخالفانم تا جان در کف دارم عمل و قدم خیر بر خواهم داشت.
از خداوند منان عزت، رفاه و سلامت همه مردم هر دو شهرستان و همه ملت ها را در سایه عنایات امام عصر(عج) مسئلت دارم.

سید محمود موسوی نیز نوشت:

درود می فرستم بر همه همشهریان
عزیزم که با مشارکت خود، شعور سیاسی و دینی خود را به نمایش گذاشتند. عرض تشکر دارم از مسئولین محترم، امام جمعه محترم، اعضای محترم شورای تامین، فرماندار محترم، شهردار و اعضای محترم شورای شهر، فعالان سیاسی، اصحاب رسانه بزرگوار و.‌‌‌‌‌.. در شهرستان های شاهرود و میامی

تبریک عرض می‌کنم به آقای دکتر خانی منتخب مردم شریف، بزرگوار، فهیم و قهرمان شهرستان‌های شاهرود و میامی و شهرهای بسطام، مجن، کلاته خیچ، بیارجمند و همه دهستانها و روستاها و عرض خداقوت داریم به نماینده محترم و فرهیخته شهرمان، جناب آقای حسینی شاهرودی عزیز، که در طول دوره نمایندگی برای سرافرازی و رفع مشکلات مردم تلاش وافری نمودند.

به همه کاندیداهای عزیز و بزرگوار که تایید صلاحیت شورای نگهبان را اخذ و با ایجاد شور و شوق موجب حضور حداکثری مردم شدند، افتخار می‌کنم و برهمه عزیزان درود می‌فرستم و عرض خسته نباشید دارم.از همه سروران گرامی که با همدلی و بزرگوارانه در انتخابات، حامی و یاریگرم بودند، صمیمانه تشکر میکنم.

قلبا و برای همیشه مدیون لطف و عنایت شما هستم، ان شاالله این تجربه گران‌بها و جمعی، مبدا غرور و اعتماد بنفس فرزندان و همشهریان عزیزمان برای حضور هرچه بیشتر در عرصه‌های سیاسی‌ و خدمت در مدیریت‌های ملی و ارتقا قدرت و قوت کشور عزیزمان باشد.

حسینی شاهرودی هم در بیانیه ای نوشت:

حمد و سپاس خداوند یکتا را که نعمات خود را بر ما تمام کرد و در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از نعمت ولایت فقیه، امنیت، استقلال و آزادی برخوردار ساخت. انتخابات در یک نظام مردم سالار یکی از پدیده های جذاب و شگفتی آفرین است که رای و اراده مردم را در تغییر سرنوشت شان دخیل خواهد کرد

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با تمام فراز و نشیب‌هایش گذشت اما مشارکت مردم بار دیگر موجب تقویت و تحکیم پایه های نظام اسلامی شد

اینجانب برخود لازم می‌دانم از حمایت و همراهی و حضور همه اقشار ، روحانیت معزز ، خانواده شهدا وایثارگران ، موثرین و نخبگان ، اصناف ، دانشگاهیان ، فرهنگیان ، ورزشکاران، کارگران ، تولیدکنندگان ، تشکلهای صنفی سیاسی فرهنگی مذهبی و قرانی و یکایک شما مردم فهیم شهرستانهای شاهرود و میامی در این خطه سربلند و سرافراز قدردانی نموده و ضمن تبریک به جناب آقای دکتر خانی نماینده منتخب مردم فهیم شهرستان های شاهرود و میامی، از صمیم قلب امیدوارم بار امانت و مسئولیت خطیری که از ۷ خردادماه ۱۳۹۹ بر دوش ایشان قرار خواهد گرفت را به سلامت به سرمنزل مقصود رسانند

بی شک اقدامات زیرساختی بزرگی چون فرودگاه بین المللی، مناطق ویژه اقتصادی شاهرود و میامی ، راه آهن اینچه برون شاهرود طبس، بندرخشک، بین المللی شدن دانشگاههای صنعتی و علوم پزشکی ، اداره کل راه و شهرسازی شرق استان و کارخانجات عظیم معدنی ، فولاد، کاغذسازی، خودروسازی و ذوب آهن که در این منطقه آغاز شده و قطار توسعه و پیشرفت شرق استان ، دیار مادری مان به حرکت درامده است، در سال‌های آتی نیز با همت و انگیزه مضاعف و با همدلی، وفاق و استفاده از خردجمعی با سرعت بیشتر به حرکت خود ادامه دهد.

از این رو اعلام میدارم اینجانب کماکان در خدمتگزاری به این مردم از هیچ کوششی فروگذار نخواهم کرد و کلیه ظرفیتها ، تجربیات و سوابق اقدامات صورت گرفته در این ۴سال را در اختیار نماینده منتخب قرار خواهم داد چراکه نباید با رفتن یک خدمتگزار خللی در عزم و اراده مردمان اخلاقمدار این منطقه وارد آید و مسیر پیشرفت این خطه متوقف گردد. ان شاء الله

احمد عجم هم امروز یکشنبه پیام خود را به این شرح صادر کرد:

إِنَّ اللهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ. انتخابات، تجلّای مردمسالاری و یکی از افتخارات نظام اسلامی، در تفویضِِ حق تعیین سرنوشت، به مردم است.مردمی که صاحبان اصلی قدرت و نقطه ی اتکای حاکمان، در پیشبرد انقلاب و نیل به اهداف و آرمانهای ملّت بزرگ‌ ایرانند.

دوم اسفندماه ۹۸ نیز، همچون دیگر ایام الله ملت ایران، فرصت پنجه انداختن بر صورت سیاهِ نظام سلطه بود؛ ملتی که به رغمِ آزردگی های ناشی از برخی سوء تدبیرهای #دولت و #مجلس و گرفتاری در رنجهای طاقت فرسا، نشان داد که لحظه ای در ادامه ی مسیر و همراهی با امام جامعه، دچار شک و تردید نشده و در آستانه ی چهل و یکمین سالگردِ استقرارِ نظام جمهوری اسلامی، همچنان پویا، سرزنده و بالنده است.

نتایجِ انتخابات مجلس یازدهم و تغییر در ترکیبِ سیاسی نمایندگان، دارای پیام همراهی ملت با تفکر انقلابی است که البته باید در کنارِ کاهشِ مشارکتِ مردم، مورد مطالعه، مداقّه و توجه اهالی فن قرار گرفته و سیاستهای جاریِ دولتِ حاکم را نیز، مورد بازنگری قرار دهد.

ملت ایران در این انتخابات و در #بسیاریازمناطق، از جریانی که راه سعادت را در خارج از جغرافیای انقلاب، جستجو می کند، روی گردانده و به تفکر انقلابیِ معتقد به خط مقاومت و ولایت، اقبال نموده و این، #گاماولتغییر در فضای سیاسی کشور است.اینجانب در پایانِ رقابتهای انتخاباتی در شاهرود و میامی، لازم می دانم از مردان و زنانی که خالقِ این حماسه و خار در چشمِ بدخواهان بوده اند، متواضعانه سپاسگزاری نمایم.

وظیفه می دانم قدردانِ آحاد همکارانی باشم که در ستاد انتخاباتی ام، با تکیه بر روحیه ی جهادی، اخلاص و پرهیزگاری، صاحبانِ اخلاق اسلامی بوده اند.باید خالقِ بی همتا را به واسطه ی آشنایی با این چهره های قابل احترام، شکرگزار بود و جبهه ی سپاس، بر آستانِ کبریایی اش سایید.

در پایان، به رای و اراده ی مردم احترام می گذارم و به #منتخبمحترم – جناب آقای #علیاصغر_خانی در حوزه ی انتخابیه ی شاهرود و میامی، تبریک گفته و برای ایشان، حصولِ توفیق، در خدمتِ اثربخش و ماندگار را آرزو می کنم.امید است خداوند متعال، سیاهه ی اعمالِ بندگانش را به جوهرِ رضای خود، مزیّن نموده و هر گونه فعل و ترک فعل ما را در این امتحان و تکلیفِ الهی، مشمولِ الطافِ کریمانه ی خود قرار دهد.

این خبر تکمیل می شود … پیام های دیگر نامزد ها (در صورت صدور) منتشر خواهد شد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن