اخبار ویژهاستان

فوری/ تهدید به استعفا جواب داد/ سلیمان پور رسماً شهردار بسطام شد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، بالاخره پس از کش و قوس های فراوان محمد سلیمان پور رسماً با حکم استاندار سمنان شهردار بسطام شد.

بیستم آذرماه ۹۸ نامه پیشنهاد سلیمان پور به عنوان شهردار بسطام از سوی شورای شهر به استانداری ارسال شد اما تا امروز این نامه مورد عنایت استانداری قرار نگرفته بود و روزهای طلایی منتهی به عید که می توانست شهر بسطام را مهیای پذیرایی از مسافران نوروزی این شهر توریستی و نمونه گردشگری باشد، از دست رفت.

این تاخیر عجیب و غریب با مشکلاتی که قبلاً شورای شهر با شهردار سابق داشتند روی هم آمد تا سال ۹۸ برای شهر بسطام و مدیریت شهری اش سالی فاجعه بار لقب بگیرد. سالی که علناً هیچ کاری در بسطام صورت نگرفت تا مردم تاثیر بی توجهی مرکز استان و همچنین عملکرد بد شورای شهر بیش از پیش مشخص شود.

شورای شهر بسطام اما یک کار مثبت در کل سال ۹۸ کرد و آن هم پیشنهاد سلیمان پور و تهدید به استعفای دسته جمعی برای عنایت استانداری سمنان بود که بالاخره به نتیجه رسید.

سلیمان پور شهرداری کلاردشت را نیز بر عهده داشته و توانمندی خوبی برای جذب گردشگر دارد.

گفتنی است روال انتخاب شهرداران اینگونه است که شورای شهر فردی را به استانداری پیشنهاد و در ادامه روند تائید وی از سوی وزارت کشور حکم شهرداری توسط استاندار امضا می شود.

باید دید سلیمان پور در این مدت کوتاه باقی مانده تا عید و در میان فرصت های طولانی که بیهوده از دست رفت بسطام چگونه برای برنامه های نوروزی آماده می شود.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن