اخبار ویژهانتخاباتشاهوارشهری

زمزمه های محدود کردن کار شهردار به خاطر حمایت از خانی/ مردم خواستار ماندن احمدی هستند

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعضای شورای شهر به دو دسته تقسیم شدند سه عضو آن از پشت سر عجم ایستادند، دو نفرشان پشت سر حسینی و بقیه بی طرف ماندند یا حداقل بروز ندادند که از چه کسی حمایت می کنند.

این در حالی است که حضور احمدی کنار خانی سبب شد تا امروز شورای شهر وی را تحت فشار قرار دهد نه انگار که خود اعضای شورای شهر هم در انتخابات از نامزد ها حمایت کردند ! گویا فقط برای شهردار ایراد است و برای بقیه خیر؛

از سوی دیگر زمزمه هایی شنیده می شود مبنی بر اینکه قرار است اختیارات مالی شهردار کاهش یابد هرچند معلوم نیست میزان این کاهش چقدر باشد اما می توند به همه شهر ضربه و ضرر برساند.

متاسفانه در این شهر اگر همین یک مسئولان در حال انجام دادن کارش به درستی است که آن را هم می خواهند با فشار مجبور به استعفا و یا استیضاح کنند.

باید دید سرنوشت احمدی چه می شود آیا مانند حاج محمدی و … خواهد شد یا می ماند و اتفاقات دیگری رقم می خورد. مردم اما خواستار ماندن احمدی هستند چرا که قدردان خدماتش هستند.

خانی اما وقتی رای آورد در نخستین گام به شهرداری رفت تا به اعضای شورای شهر پیامی روشن و واضح بدهد.

شورای شهری که گویا بازی های سیاسی برایش از خدمت مردم بیشتر ارزش دارد. و با این قبیل اقدامات قطع و یقین مقدمه حذفشان از دور بعدی شورا توسط مردم رقم خواهد خورد، چرا که مردم احمدی را به واسطه خدماتش به مردم و شهر دوست دارند و هرکس مانع این خدمت رسانی شود از چشمان بینای مردم خواهد افتاد.

پاسخگویی در برابر خداوند متعال در عقبا پیشکش. گویا برخی مدعیان دین و اخلاق تنها به نفسانیات خود پنا برده و خدا و اخرت را به کلی فراموش یا با چند روز پست و مقام در دنیای مادی معامله کرده اند.

هرچند نقدهایی به شهردار وارد باشد که در جای خود قابل بررسی است؛ اما آیا این قبیل اقدامات، انصاف است؟
آیا جریان خدمت رسانی باید گونه مورد لطف برخی افراد قرار گیرد؟!

احمدی در صفحه اجتماعی خود نوشت:

امروز میخواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است،تزویر با لباس تقوا و دیانت به میدان می آید،تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + پنج =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن