اخبار ویژه

ویژه / صحبت های جالب یک عضو شورای شهر شاهرود/ شهردار شفافیت ندارد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، حسین علی سمیعی عضو شورای شهر در مصاحبه با یک سایت امروز گفت: تشویش اذهان عمومی جامعه توسط شهردار  سوالات بسیاری را در مورد شیوه عملکرد ایشان برای شورا پیش آورده است

وی در گفتگو با شاهرود پرس سایت نزدیک به دفتر حسینی شاهرودی نماینده شاهرود و میامی در مجلس افزود: یکی از مواردی که سوالات مکرری  در مورد آن از شهردار پرسیده شده است و تا کنون بدون پاسخ مانده است موضوع قرارداد شرکت  پرهان آبراهه است. طبق قرارداد با این شرکت شهرداری از این شرکت خواسته است که ۵ مهندس با حقوق نه میلیون و ششصد هزار تومان در اختیار قرار دهد.

سمیعی گفت: سوال اول شورا از شهرداری این بود که این مهندسین را برای کجا می خواهید؟ آیا اصلا ما پنج کارگاه داشتیم یا نه. متاسفانه هنوز شهرداری به این سوال پاسخ نداده است. پس از مدتی فهمیدیم یکی از این آقایان که با عنوان مهندس ناظر مشغول به کار شده اند  یکی از بستگان جناب شهردار بوده است که مسئول دفتر شهردار شده است با حقوق نه میلیون و ششصد هزار تومان.

عضو شورای شهر شاهرود در ادامه تاکید کرد: یکی دیگر از کسانی که با این فرایند وارد شهرداری شد یکی از دوستان ایشان بود. نفر بعدی فردی به نام نعلبندیان بود که اصلا وجود خارجی نداشته است  و ماهیانه مبلغ نه میلیون و ششصد به حساب شرکت فوق و به نام ایشان واریز می شده است.

سمیعی گفت: متاسفانه شهردار هیچگاه به سوالات شورا در این مورد جواب نداده است. مشابه این موارد شاید ۲۰ مورد دیگر هم باشد که از حوصله جمع خارج است و ایشان باید در مراجع دیگر پاسخگو باشند.

این سخنان در حالی به میان می آید که ماه ها و ماه ها اعضای شورای شهر فرصت داشتند تا از شهردار توضیح بخواهند اما دقیقا زمانی که وی از خانی در انتخابات حمایت کرد و نامزد های مورد علاقه اعضای شورای شهر رای نیاوردند یکباره مطرح شد آن هم دقیقا زمانی که شهر نیازمند یک همدلی برای نابودی کرونا و همچنین امادگی برای عید نوروز است.

شورای شهر به تلافی اقدامات شهردار و البته موضوع حمایت از او خانی اختیارات وی را به ۲۰ میلیون تومان کاهش داده اند تا علناً اوضاع مدیریتی شهر گره بخورد. موضوعی که می توانست بدون ضرر کردن شهر حل و فصل شود.

موضوع بعد که دل مردم را آزرده این است که چرا اعضای شورای شهر در رسانه ها علیه شهردار صحبت می کنند گویا نمی توان این مسائل را در شورای شهر حل و فصل کرد!

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن