اخبار ویژهاستان

مراکز ترک اعتیاد پذیرش جدید ندارند/ ترک اعتیاد بعد از عید!

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، انسیه ایمانی عصر سه‌شنبه در ششمین نشست کمیته پیشگیری از بیماری‌های واگیر اداره کل بهزیستی استان سمنان، بیان کرد: پذیرش افراد متقاضی در مراکز ترک اعتیاد این استان علاوه بر حکم قضایی با رعایت بهداشت اولیه امکان پذیر است.

در حالی این موضوع به دلیل کرونا بیان شده که این سوال در بین مخاطبان پیش می آید که آیا فردی که می خواهد سال ۹۹ را با بدنی پاک شروع کند باید برای ترک اعتیاد بعد از عید مراجعه کند! ؟ به نظر می رسد باید راهکاری توسط مسئولان استان سمنان اتخاذ شود

این مقام مسئول همچنین با اشاره به اینکه این دستور به منظور جلوگیری از گسترش ویروس کرونا است، ادامه داد: هفت میلیون ریال به مراکز اقامتی میان مدت و مراکز گذری به منظور تامین مواد ضدعفونی کننده و بهداشتی تخصیص داده شد.

معاون توسعه پیشگیری اداره کل بهزیستی استان سمنان به افزایش تماس‌ شهروندان استان با خط ۱۴۸۰ اشاره و بیان کرد: سه روز گذشته ۱۰۰ تماس با این خط با موضوع مسائل بهداشتی، روانشناسی و کاهش استرس ناشی از شیوع ویروس کرونا برقرار شد.

درست است که کرونا سبب تعطیلی تمام مراکز تجمعاتی مردم شده است اما اینکه مردم هم ترک اعتیاد را برای بعد از عید بگذارند داستانی مفصل است که خود روایتی عجیب و غریب دارد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 20 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن