پزشکی سلامت

آرایشگاه های زنانه ومردانه شاهرود تعطیل شد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، رئیس پلیس نظارت براماکن عمومی شهرستان شاهرود گفت:با توجه به اهمیت سلامت شهروندان وپیشگیری از شیوع بیماری کرونا،صبح امروز درجلسه هیئت نظارت براصناف که باحضور رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت، هیئت رئیسه اتاق اصناف وسایراعضای مرتبط برگزار شد،صنف آرایشگران زنانه ومردانه با تصویب هیئت تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

کاملی رئیس اداره صنعت،معدن وتجارت نیز از جریمه واحدهای صنفی متخلف خبرداد و افزود:بسیج اصناف وظیفه نظارت براین مصوبه را عهده دار بوده و در صورت تخطی از این مصوبه،باصنف متخلف برابر مقررات برخوردخواهد شد.

نادر فخری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود نیز در پیامی از صنوفی که با نیازهای اولیه زیستی شهروندان در ارتباط نیستند خواست:جهت حفظ سلامت خود و سایر شهروندان به پویش تعطیلی صنوف بپیوندند.

وی افزود:باتوجه به اینکه جهت تعطیلی اصناف می بایست درستادمبارزه باکرونای استانی وکشوری مصوبه گذرانده شود،تقاضای ما ازکسبه محترم وشهروندان عزیز این است برای جلوگیری از شیوع این بیماری خطرناک،خود پیش قدم شده و با اتحاد وهمدلی و ماندن درخانه زمینه پیشگیری از ابتلای عمومی و ریشه کن کردن این بیماری رافراهم آورند.

گفتنی است امروز با دستور صنف آرایشگران این مراکز بازگشایی شدند اما بلافاصله مجددا تعطیلی آن ها ابلاغ شد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 11 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن