اخبار ویژهپزشکی سلامت

کرونا ویروس جدید ساختار عجیب و غریبی دارد/ ۲۵هزار ژن ایرانی در اختیار آمریکا و رژیم صهیونیستی است

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش شاهوار فردا، پروفسور علی کرمی بنیان گذار بیوتکنولوژی پزشکی و مهندسی ژنتیک ایران در برنامه عصر درباره کرونا گفت: این سومین باری است که سارس در دنیا ظاهر می شود و کووید۱۹ شبیه ویروس سارس قدیمی است

وی افزود: در همان زمان هم بحث استفاده آمریکا از این حوزه برای ضربه زدن به اقتصاد چین در مقالات معتبر مطرح شد.

این پزشک گفت: سؤال این است آنفولانزایی که چند ماه پیش در ایران ۱۱۴ نفر فوتی داد چرا این هراس را ایجاد نکرد؛ جالب این است که این ویروس از چین می آید به ایران و در قم نمود دارد و بعد از ۱۹، ۲۰ روز تمام استان های کشور ما را درگیر می کند.

کرمی بیان کرد: چرا در ایتالیا تعداد مرگ ها اینقدر بالا است؟ چون ژنتیک مردم ایتالیا بسیار شبیه مردم ایران است و ما الان در مورد “سلاح های نژادی” یعنی سلاح بیولوژیکی که می تواند در نژادهای خاص مرگ آوری بیشتری داشته باشد، صحبت می کنیم.

وی با اشاره به جواب مثبت داروی “آنتی رو ماتویید” برای بیمار کرونایی، بیان کرد: من این هشدار را دادم اما نه مسئولین قضایی نه حقوقی آن را پیگیری نکردند و اکنون ۲۵هزار ژن ما در اختیار آمریکا و رژیم صهیونیستی است می دانید که می توانند با آن دارو بسازند؟! ویروس بسازند؟!

وی گفت: آزمایشگاه های پیشرفته آمریکا اجازه ورود خبرنگار را نمی دهند درصورتی که منِ ایرانی باید هر سال به کنوانسیون گزارش دهم و بگویم چه کار دارم می کنم

پرفسور کرمی بیان کرد: پزشکان ما می گویند برخی بیماران تا لحظه آخر هیچ علائمی ندارند، می گویند سی تی اسکن دارد نشان می دهد من دارم می بینم که این کِیس کرونا است اما تست آزمایشگاهی منفی نشان می دهد و بنابراین ما این احتمال را می دهیم که این ویروس دستکاری شده است.

وی افزود: اکنون می گویند چین این ویروس را آزاد کردند و سهام کمپانی های آمریکا در چین به شدت سقوط کرد و چینی ها آن ها را به راحتی خریدند؛ این یک بازی دو سر سود است برای آمریکا و چین؛ اما چرا ملت ما باید در این بحران آسیب ببیند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − سه =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن