اخبار ویژهشاهوارشهری

زمزمه های استیضاح شهردار جدی شد/ واکنش ها در راه هستند

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، با حضور شهردار در شورای شهر زمزمه های استیضاح او قوت گرفت به خصوص اینکه ابهامات فراوانی از سوی شورای شهر درباره وی مطرح شده بود شورایی که ۱۱ ماه وقت داشت تا از شهردار سوال بپرسد اما دقیقاً دو روز بعد از انتخابات و باخت نامزد مورد حمایت شورای شهر این کار را کرد تا شائبه سیاسی بودن این تصمیم قوت بگیرد.

حالا اما گویا شهردار شاهرود با شورای شهر به خط پایان رسیده اند یک منبع آگاه اما با تائید این خبر می گوید: هرچند هنوز شورای شهر چیزی را اعلام نکرده اما فکر نمی کنیم با ماندن احمدی موافقت کنند چرا که اختلافات زیاد است.

گفته می شود که حتی اگر احمدی بماند هم ممکن است دیگر با این شورای شهر غیر همراه نتواند کار کند.

واکنش ها به این خبر اما در فضای مجازی زیاد بود در مهمترین انها محمد رضائیان روزنامه نگار پر سابقه شاهرود و به نوعی یکی از با تحربه ترین روزنامه نگاران استان سمنان در واکنش به این اتفاقات نوشت:

استاندار محترم
امام جمعه محترم شاهرود

مردم چگونه باید خواست خود را به گوش مسئولین برسانند؟

از صبح امروز خبرهای ناخوشایندی به گوش ما میرسد مبنی براینکه شورای شهر شاهرود تصمیم خود را مبنی بر برکناری شهردار شاهرود گرفته اند و این امر در آخرین روز کاری و در آغاز تعطیلات اعلام می گردد.
امیدواریم این واقعیت نداشته باشد. ولی این روزها ما حال خوشی نداریم . کرونا رمق مردم را گرفته، عید عملا متلاشی شده است . همه سردرگم و ناراحت می باشند و برکناری شهرداری که مردم شاهرود وی را دوست دارند و عملکردش را قابل قبول می دانند می تواند تیر خلاصی باشد بر آنچه که ما را امیدوار به آینده کرده است.
شورا سوالات خود را از شهردار پرسید. وی در ۱۳ صفحه به آنها پاسخ داد و ۸۵ صفحه مستندات را ضمیمه آن نمود. اگر قرار بر برکناری مهندس احمدی است آن ۱۳ صفحه را منتشر کنید تا مردم خود قضاوت کنند.
اشتباه زمان دکتر حاج محمدی را دوباره تکرار نکنید و یادتان باشد که کسی که اورا با دهها انگ بیرون کردید الان شهردار شهر بزرگی چون رشت است.
آقای استاندار، امام جمعه محترم ، فرماندار شهرستان،نسبت به خواست مردم بی تفاوت نباشید و صدای ما را بشنوید.
ما حق داریم مطالبه کنیم و شورا باید به نظر مردم احترام بگذارد.

حال باید دید در ادامه چه می شود

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

  1. شما با تعداد رایی که دارین نماینده ۵درصد مردم شاهرود هم نیستین چطور به خودتون اجازه میدین منافع مردم به خطر بندازبن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 13 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن