استان

شرایط در استان سمنان عادی نشده است

بازدیدها: ۶۰

به گزارش شاهوار فردا، به نقل از مهر، منوچهر فخری ظهر دوشنبه در چهارمین جلسه ویدئوکنفرانس کمیته خدمات ایمنی شهری و روستایی ستاد مدیریت مبارزه با ویروس کرونا ی سمنان به میزبانی استانداری، با بیان اینکه نباید مردم شرایط را عادی فرض کرده و ترددها افزایش یابد، بیان کرد: مردم باید همچنان اصول بهداشتی و ایمنی را رعایت و پویش در خانه بمانیم را جدی بگیرند تا نه خود مبتلا شوند و نه دیگران را بیمار کنند.

وی خواستار توجه به ضرورت پرهیز از تردد تا رفع کامل کرونا شد و افزود: بخشداران تلاش بسیار ویژه داشتند و در کنار مجموعه وزارت کشور تمام تلاش خود را برای مبارزه با شیوع کرونا در بخش‌ها و روستاهای استان به کار گرفتند تا مشکلات در این حوزه به حداقل برسد اما در سوی دیگر مردم هم باید رعایت کنند.

معاون استاندار سمنان گفت: کشور تاکنون روزهای سختی را پیش رو داشته، بحران‌هایی چون جنگ تحمیلی و تحریم‌ها و…. که با کمک و همراهی مردم، این بحران‌ها را گذارنده و لذا این روزهای سخت نیز خواهند گذشت و ایران اسلامی مانند همیشه سربلند خواهد شد.

فخری با بیان اینکه مدافعان و جهادگران عرصه سلامت، برای حفظ سلامت مردم جان خود را فدا کردند، ابراز داشت: باید قدردان این خدمات و زحمات باشیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + 7 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن