استان

شرایط در استان سمنان عادی نشده است

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش شاهوار فردا، به نقل از مهر، منوچهر فخری ظهر دوشنبه در چهارمین جلسه ویدئوکنفرانس کمیته خدمات ایمنی شهری و روستایی ستاد مدیریت مبارزه با ویروس کرونا ی سمنان به میزبانی استانداری، با بیان اینکه نباید مردم شرایط را عادی فرض کرده و ترددها افزایش یابد، بیان کرد: مردم باید همچنان اصول بهداشتی و ایمنی را رعایت و پویش در خانه بمانیم را جدی بگیرند تا نه خود مبتلا شوند و نه دیگران را بیمار کنند.

وی خواستار توجه به ضرورت پرهیز از تردد تا رفع کامل کرونا شد و افزود: بخشداران تلاش بسیار ویژه داشتند و در کنار مجموعه وزارت کشور تمام تلاش خود را برای مبارزه با شیوع کرونا در بخش‌ها و روستاهای استان به کار گرفتند تا مشکلات در این حوزه به حداقل برسد اما در سوی دیگر مردم هم باید رعایت کنند.

معاون استاندار سمنان گفت: کشور تاکنون روزهای سختی را پیش رو داشته، بحران‌هایی چون جنگ تحمیلی و تحریم‌ها و…. که با کمک و همراهی مردم، این بحران‌ها را گذارنده و لذا این روزهای سخت نیز خواهند گذشت و ایران اسلامی مانند همیشه سربلند خواهد شد.

فخری با بیان اینکه مدافعان و جهادگران عرصه سلامت، برای حفظ سلامت مردم جان خود را فدا کردند، ابراز داشت: باید قدردان این خدمات و زحمات باشیم.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − نه =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن