اجتماعیاستان

دستگیری سارقان مسافرنما در سمنان

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش شاهوار فردا سردار عبدالله حسنی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان اظهار کرد: در پی دریافت گزارش شهروند کرجی مبنی بر سرقت یک دستگاه خودروی ۴۰۵ واقع در جایگاه بنزین خادم الزائر لاسجرد، بی‌درنگ اقدامات قانونی پلیس در این راستا آغاز شد.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد، مالباخته در حال انتقال سه نفر به‌عنوان مسافر از فردیس کرج به استان سمنان بوده است که به‌ محض خروج راننده در ایستگاه بنزین لاسجرد، خودرو توسط سارقان مسافرنما مورد سرقت قرار می‌گیرد.

فرمانده انتظامی استان سمنان به انجام اقدامات اولیه و طراحی یک عملیات ویژه و دقیق توسط مأموران انتظامی اشاره کرد و گفت: تمام مسیرهای تردد احتمالی خودرو در شهرستان سرخه تحت کنترل پلیس درآمد و خودرو لحظاتی بعد در ایستگاه پلیس‌راه سرخه مورد شناسایی قرار گرفت که راننده با وجود هشدارهای مکرر و شلیک چند تیر هوایی به دستور پلیس اعتنایی نکرد و از محل متواری شد.

حسنی با اشاره به تشدید اقدامات انتظامی و مشارکت پلیس‌های تخصصی برای متوقف کردن خودروی سرقتی بیان کرد: در نهایت خودروی موردنظر در کیلومتر هشت جاده سرخه- سمنان با اقتدار و هوشیاری مأموران متوقف شد و سارقان دستگیر شدند.

وی از کشف مقادیری ماده مخدر صنعتی شیشه از سارقان خبر داد و خاطرنشان کرد: در استعلام از سامانه‌های تخصصی پلیس مشخص شد، متهم اصلی پرونده از زندانیانی است که در زمان مرخصی دست به سرقت زد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − یک =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن