اخبار ویژهسیاسیشاهوار

بیهوده برای مراتع کالپوش نقشه نکشید

به گزارش شاهوار فردا به نقل از فارس از کالپوش، علی‌اصغر خانی عصر امروز در جمع شماری از مردم روستای حسین‌آباد کالپوش اظهار کرد: مجاورت سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل و قیام خونین ۱۵ خرداد در تقویم رسمی کشورمان، به‌عنوان نقطه عطفی در شکل‌گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران و یادآور این نکته است که انقلاب اسلامی با نام و اندیشه و راه امام خمینی (ره) و شهدای والامقام انقلاب پیوندی ماندگار دارد.

وی تصریح کرد: امروز بر ماست تا در جبهه صیانت از آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی پایدار و استوار بایستیم و برای ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی و امام عزیز با همدلی و وحدت، دشمنان را مانند همیشه از توطئه‌های شوم خود ناامید و پایه‌های اقتدار و عزت ایران اسلامی را محکم سازیم.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس در خصوص مشارکت گستره مردم باصفای کالپوش در انتخابات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حضور گسترده مردم بزرگوار و ولایتمدار خطه کالپوش در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حماسه دیگری آفرید و موجب شادی دوستداران کشور و ناامیدی دشمنان کینه‌توز این سرزمین شد.

خانی بیان کرد: بر خود لازم می‌دانم از مردم نجیب و بصیر منطقه کالپوش که با رأی معنادار و قاطع خود بنده را به‌عنوان خادم خویش برای دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی انتخاب کردند، صمیمانه تشکر کنم.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی رسالت مهمی در دفاع از حقوق ملت و احقاق حق مردم دارد و قطعاً در این دوره پیگیر مطالبات قانونی و به‌حق مردم حوزه انتخابیه در سطح ملی و استانی خواهیم بود.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس اضافه کرد: در این راستا، تمام توان خود را برای احقاق حقوق مردم بصیر و نجیب حوزه انتخابیه شاهرود و میامی به کار خواهیم بست.

خانی در واکنش به اقدامات اخیر برخی از مسؤولان شهر مجاور کالپوش اظهار کرد: صریحاً به این مسؤولان می‌گویم که بیهوده در تهران جلسه نگیرند و برای مراتع منطقه کالپوش نقشه نکشند؛ خوب بدانند که اگر حتی برای یک مترمربع از مراتع منطقه کالپوش خوابی دیده باشند، قطعاً خواب آنها آشفته خواهد شد.

وی تصریح کرد: بارها گفته‌ایم که به هیچ عنوان از حق مردم گذشت نخواهیم کرد و بر سر حقوق آنها با کسی معامله نمی‌کنیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن