اخبار ویژهسیاسیشاهوار

بیهوده برای مراتع کالپوش نقشه نکشید

بازدیدها: ۱۱۳

به گزارش شاهوار فردا به نقل از فارس از کالپوش، علی‌اصغر خانی عصر امروز در جمع شماری از مردم روستای حسین‌آباد کالپوش اظهار کرد: مجاورت سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل و قیام خونین ۱۵ خرداد در تقویم رسمی کشورمان، به‌عنوان نقطه عطفی در شکل‌گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران و یادآور این نکته است که انقلاب اسلامی با نام و اندیشه و راه امام خمینی (ره) و شهدای والامقام انقلاب پیوندی ماندگار دارد.

وی تصریح کرد: امروز بر ماست تا در جبهه صیانت از آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی پایدار و استوار بایستیم و برای ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی و امام عزیز با همدلی و وحدت، دشمنان را مانند همیشه از توطئه‌های شوم خود ناامید و پایه‌های اقتدار و عزت ایران اسلامی را محکم سازیم.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس در خصوص مشارکت گستره مردم باصفای کالپوش در انتخابات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حضور گسترده مردم بزرگوار و ولایتمدار خطه کالپوش در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حماسه دیگری آفرید و موجب شادی دوستداران کشور و ناامیدی دشمنان کینه‌توز این سرزمین شد.

خانی بیان کرد: بر خود لازم می‌دانم از مردم نجیب و بصیر منطقه کالپوش که با رأی معنادار و قاطع خود بنده را به‌عنوان خادم خویش برای دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی انتخاب کردند، صمیمانه تشکر کنم.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی رسالت مهمی در دفاع از حقوق ملت و احقاق حق مردم دارد و قطعاً در این دوره پیگیر مطالبات قانونی و به‌حق مردم حوزه انتخابیه در سطح ملی و استانی خواهیم بود.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس اضافه کرد: در این راستا، تمام توان خود را برای احقاق حقوق مردم بصیر و نجیب حوزه انتخابیه شاهرود و میامی به کار خواهیم بست.

خانی در واکنش به اقدامات اخیر برخی از مسؤولان شهر مجاور کالپوش اظهار کرد: صریحاً به این مسؤولان می‌گویم که بیهوده در تهران جلسه نگیرند و برای مراتع منطقه کالپوش نقشه نکشند؛ خوب بدانند که اگر حتی برای یک مترمربع از مراتع منطقه کالپوش خوابی دیده باشند، قطعاً خواب آنها آشفته خواهد شد.

وی تصریح کرد: بارها گفته‌ایم که به هیچ عنوان از حق مردم گذشت نخواهیم کرد و بر سر حقوق آنها با کسی معامله نمی‌کنیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

  1. فعلا که خانی تو جریان تاجگردون بازنده شد و گند زد این بود روحیه مبارزه با فساد با تایید یه مفسد داشت آبروی شاهرود رو می برد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن