استانورزش

باشگاه‌های ورزشی استان سمنان اجازه افزایش نرخ شهریه را ندارند

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش شاهوار فردا به نقل از مهر؛ مجتبی جانعلی پیش از ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان سمنان اظهار داشت: با بازگشایی برخی اماکن ورزشی و ازسرگیری فعالیت‌های ورزشی برخی باشگاه‌ها اقدام به افزایش تعرفه‌ها و شهریه‌ها کردند که این امر خلاف قانون است و هیچ‌یک از باشگاه‌های ورزشی در استان اجازه افزایش نرخ ندارند.

وی با تأکید بر اینکه تمامی باشگاه‌ها اماکن ورزشی باید مطابق با نرخ مصوب قبلی به فعالیت خود ادامه دهند، افزود: برای رسیدگی به این مسئله گروه‌های بازرسی ویژه‌ای تشکیل‌شده است که از اماکن ورزشی بازدید خواهند کرد و با متخلفان برخورد جدی خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان سمنان با اشاره به‌ضرورت رعایت اصول بهداشتی در اماکن ورزشی خاطرنشان کرد: این گروه‌های بازرسی با حضور نماینده‌هایی از شبکه بهداشت و درمان و هیئت‌های ورزشی و این اداره کل در حال فعالیت هستند.

جانعلی در ادامه به‌صراحت اعلام کرد: تا این لحظه هیچ تغییری در تعرفه‌ها ایجاد نشده است و ارائه نکردن خدمات عمومی و دریافت مبالغی با عنوان برگزاری دوره خصوصی به دلیل خلوت شدن باشگاه‌های ورزشی در راستای رعایت پروتکل بهداشتی خلاف قانون است و در صورت مشاهده چنین مواردی با فرد متخلف مطابق با قانون برخورد می‌شود.

وی بابیان اینکه در حال حاضر ۲۹ رشته ورزشی انفرادی مجوز فعالیت دارند، تأکید کرد: تاکنون برای ازسرگیری فعالیت ورزشی در رشته‌های رزمی، کشتی، جودو، فوتبال، والیبال و بسکتبال مجوزی صادر نشده است.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 4 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن