استاناقتصادی

اعمال ۲۱ میلیارد ریال پادش در صورت‌حساب مشترکان برق استان سمنان

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش شاهوار فردا به نقل از مهر، محمدرضا لشکری پیش از ظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی شرکت توزیع برق سمنان با اشاره به‌ضرورت کاهش مصرف برق در اوج بار مصرف ایام تابستان اظهار داشت: سال گذشته ۲۱ میلیارد ریال پاداش در صورت‌حساب مشترکانی که در این راستا با شرکت توزیع برق تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند، اعمال شد.

وی بابیان اینکه برای تابستان سال جاری صرفه‌جویی ۶۷ مگاواتی مصرف برق در استان سمنان برنامه‌ریزی‌شده است، افزود: برای تحقق این هدف تفاهم‌نامه همکاری با ۸۰۰ مشترک برق در استان امضا شد.

انعقاد ۴۰ تفاهم‌نامه همکاری با دستگاه‌های اداری و تجاری استان

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق سمنان با تأکید بر اینکه ۴۰ تفاهم‌نامه همکاری نیز در بخش‌های تجاری واداری این استان امضا شده است، خاطرنشان کرد: درمجموع ۴۵۰ مشترک بخش کشاورزی، ۲۵۰ مشترک بخش صنعت، ۳۵ مشترک دارای مولّد اضطراری و ۲۵ ایستگاه سی ان در این تفاهم‌نامه با شرکت توزیع برق استان همکاری می‌کنند.

لشکری بابیان اینکه بر اساس این تفاهم‌نامه‌ها دستگاه‌های اداری و تجاری استان باید در مواقع ضروری نسبت به تعدیل بار مصرفی و پیشگیری از خاموشی‌های احتمالی با توزیع برق استان همکاری کنند، یادآور شد: با توجه به بحران کم‌آبی، کنترل مصرف برق در ساعات اوج بار به‌عنوان یک ضرورت احساس می‌شود.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن