اجتماعیاستانشاهوارنظامی

تقویت امنیت اولویت همیشگی سپاه است

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش شاهوار فردا به نقل از فارس، سردار حمید دامغانی بعدازظهر امروز در جمع کارکنان سپاه ناحیه شاهرود، ضمن تقدیر از زحمات فرماندهی و کارکنان سپاه شاهرود در دوران مبارزه با بیماری کرونا اظهار کرد: سپاه امروز بیشتر از پیش مورد اعتماد و تکیه‌گاه نظام و مردم است و باید بیشتر از هر زمان دیگری، از خود مراقبت کند.

وی افزود: سپاه در همه عرصه‌های خدمت و در خدمتگزاری به مردم بدون چشم‌داشت آماده و مهیاست؛ همان‌طور که در رزمایش‌های مبارزه با کرونا و کمک مؤمنانه نشان داد.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان خاطرنشان کرد: اختلاف سلیقه‌ها نباید مانع از دیدن این همه اقتدار و روند خدمت‌گزاری به جامعه و مردم شود.

دامغانی تصریح کرد: امروز سپاه دست یاری در دست همه نهادها می‌سپارد؛ اما توجه به تقویت امنیت را که مستلزم پیشرفت، رشد و رفاه ملت و انقلاب است، در اولویت خود دارد؛ همان‌طور که رهبر انقلاب فرمودند «سپاه حافظ امنیت کشور است».

در پایان این نشست، فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان و فرماندهی و مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه ناحیه شاهرود و معاونت‌های این نهاد، نخستین دفتر گردان‌های امام علی (ع) سپاه استان سمنان را در ناحیه شاهرود افتتاح کردند.

در سفر یک روزه فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان به شاهرود، دیدار با امام جمعه شاهرود و استادیار صالحین این ناحیه و حضور در گردهمایی فرماندهان پایگاه‌های بسیج سپاه ناحیه شاهرود نیز انجام شد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن