اخبار ویژهسیاسیشاهوار

جمعی از مردم شاهرود در اعتراض به مذاکرات وین، خواستار توقف مذاکرات و وطن فروشی مذاکره کنندگان شدند + تصاویر

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، جمعی از مردم شاهرود به مناسبت ابراز همدردی با مردم افغانستان که در پی حمله تروریستی جبهه استکبار به مدرسه دخترانه سیدالشهدا افغانستان و به خاک و خون کشیده شدن نوغنچنگان دختر افغانی تجمع کرده بودند، خواستار توقف مذاکرات وین و دادن امتیازات جدید و ذلت بیش از پیش مردم ایران شدند.

تجمع کنندگان همچنین از رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار ورود به این مذاکرات و جلوگیری از دادن امتیازات بیشتر و دستیابی تقریبا هیچ مذاکره‌کنندگان شدند.

ایشان همچنین با اشاره به از بین بردن بسیاری از زیرساخت ها و تجهیزات سازمان انرژی اتمی از جمله بتن ریزی قلب راکتور اراک، جمع‌آوری سانتریفیوژها برای مدت چندسال، توقف غنی‌سازی و اخراج دانشمندان جوان و نخبگان انرژی هسته‌ای، خواستار توقف ذلت نخبگان و مردم شدند.

بانوان همچنین با تجلیل از مقام شامخ سید شهدای مدافع حرم سردار رشید حاج قاسم سلیمانی خواستار جلوگیری از پایمال شدن خون این شهید بزرگ و همرزمان شان شدند.

مردم همچنین با اشاره به لغو نشدن تحریم ها و بلکه افزایش تحریم های بیشتر، تاکید کردند برای جلوگیری از دست درازی و تبختر دشمنان و ذلت مردم، دست از مذاکرات ننگین برداشته و بجای تکیه بر امضای دشمن، به توان جوانان و مردم خود تکیه کنند.

شرکت کنندگان که به صورت خودجوش در پایان مراسم اقدام به نوشتن دست نوشته ها و شعارهایی از جمله: وطن فروشی کافی است؛ ذلت کافیست؛ مذاکرات را متوقف کنید؛ مرگ بر منافق؛ مردم نامحرم اند دشمنان محرم؛ چرخ سانتریفیوژها که نچرخید، چرخ زندگی ما هم متوقف شد، خواستار توقف مذاکرات ننگین در ظاهر هسته‌ای کردند.

مردم همچنین با توصیه به دولتمردان و مذاکره کنندگان خواستار دست برداشتن از محرم دانستن دشمنان و نامحرم دانستن مردم خود شده و اعلام داشتند : از مردم خود چه بدی دیدید که به دامان دشمنان پناه بردید؟!

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − یک =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن