اخبار ویژهسیاسیشاهوار

جمع کثیری از مردم شاهرود خواستار توقف مذاکرات و توافقات پنهانی و نامعلوم وین شدند

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا؛ جمع کثیری از مردم شاهرود برای دومین روز متوالی و در پی ممانعت وزیر خارجه از حضور نمایندگان مردم در تیم مذاکره کننده ، خواستار توقف مذاکرات و ورود مستقیم مجلس شورای اسلامی به موضوع مذاکرات شدند.

شرکت کنندگان با توجه به مشخص نبودن محتوای مذاکرات، با حمل دست نوشته هایی از نامحرم شمرده شدن مردم توسط مسئولان دیپلماسی خارجی کشور شدیدا ابراز گلایه کرده و خواستار توقف مذاکرات به ظاهر هسته ای شدند.

آنان ابراز می داشتند که در سالهای گذشته قرار بود همه تحریمها یکجا و بالمره لغو و نه تعلیق شود هرچند همان تعلیق هم صورت نگرفته بلکه تحریم های بیشتری را بر ملت ایران تحمیل کردند.

اعتراض کنندگان به مذاکره کنندگان هسته ای اعلام داشتند قرار بود وضع اقتصادی کشور بهتر شود اما دیدیم که با مذاکرات و دادن امتیازهای بی شمار نه تنها اوضاع اقتصادی بهتر نشد که هیچ هر روز وضعمان بدتر از روز قبل می شود.

مردم در این تجمع با اشاره به خوشبین نبودن رهبر فرزانه انقلاب به خباثت دشمنان اشاره کرده و افزودند: بارها و بارها رهبری فرمودند که دست چدنی زیر این دستکش مخملی پنهان است اما مسئولان ساده لوح ما آن را دریافت نکرده و گمان باطل کردند که می شود به دشمن اعتماد کرد.

آنان همچنین ابراز داشتند دولت قرار است در این روزهای پایانی چه قرار ننگینی با دشمنان ببندند و ما را با وضع بدتری مواجه کند. همین چند روز هم مذاکره بازی را رها کرده و در وزارتخانه بشینند که امتیاز دیگری نداده و بخش دیگری از دستاوردهای ملت را نابود نکنند.

آنان از مجلس شورای اسلامی می خواستند تا ورود مستقیم به بحث مذاکرات، جلو مذاکرات را گرفته تا امتیاز جدیدی به دشمن واگذار نکنند. چرا که ما تجربه خوبی از مذاکره کنندگان این دولت در یاد نداریم. اینان نشان دادند که دلبسته به غرب و آمریکا بوده و بسیاری از خانواده و فرزندانشان در آنجا تحصیل و یا زندگی میکنند و بالتبع نمی توانند آزادانه از خانواده خویش گذشته و به فکر ملت رنج کشیده باشند.

این دولت ما را در چشم دوستان و دشمنان ذلیل کرد. ما میدانیم و به همگان اعلام می کنیم که حتی اگر بازی کاهش قیمت ارز و طلا را به بهانه دستاورد مذاکرات براه بیاندازند ما فریب آنان را نخواهیم خورد و در بازی آنان گرفتار نخواهیم شد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن