اجتماعیاخبار ویژهشاهوار

وقتی بویی از دولت رئیسی هنوز به شاهرود نرسیده است/ادامه بی تدبیری دولت قبل در شاهرود

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، صبح امروز خبری در فضای مجازی دست به دست شد که نتیجه آن ازدحام و هجوم مردم رنجدیده و منتظر اقدامات مردم گرای دولت رئیسی برای خانه دار شدن به ساختمان اتاق تعاون شاهرود بود که موجی از نارضایتی و اعتراض مردم را در پی داشت.

مردمی که درپی انتظار خانه دار شدن با دیدن اطلاعیه ای برای ثبت نام مسکن به ساختمان اتاق تعاون واقع در بلوار ابن سینا مراجعه و موجی از ازدحام و حضور مردم و نگرانی از اوج گرفتن بیش از پیش کرونا در شاهرود با وضعیت قرمز را موجب شد.

مردمی که حتی کسی را برای پاسخگویی نیافته و اینگونه منتظر بازگشایی درب اداره مربوطه جهت اخذ فرم های ثبت نام کرده است.

با جستجویی مختصر در رسانه های معتبر کشوری و نیز سایت رسمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خبری از ثبت نام برای مسکن آن هم از سوی اداره ای غیر مرتبط با مسکن و شهرسازی مشخص شد که طرح یا خبری برای این موضوع وجود ندارد که چند سوال اساسی در این بین مطرح است.

نخست آنکه بر چه اساس این ثبت نام صورت گرفته در حالی که هیچ خبری در رسانه ها از سوی مراجع ذیربط منتشر نشده است.

دوم حتی اگر موضوع بغرنجی همچون کرونا هم مطرح نبود، در عصر ارتباطات و گسترش سامانه ها و فضای مجازی و دولت الکترونیک، ثبت نام دستی و حضوری از متقاضیان مسکن ملی چه وجهی دارد؟ چه رسد به حاکمیت ویروس منحوس کرونا و وضعیت قرمز شاهرود!

سوم آنکه مسئولان علوم پزشکی و بهداشت شهرستان شاهرود کجا هستند که تا کنون مانع این ازدحام و تجمع نشده و در کمال تعجب و صرفا در زمان برپایی مناسک و مراسم مذهبی همچون محرم و غدیر و عرفه و ماه رمضان دغدغه مند تر می شوند در حالی که اینگونه تجمعات و صفها و نیز تردد پر جمعیت مردم در بازار و اصناف هر روز به چشم می خورد.

و چهارم آنکه در دوران ریاست رئیسی بر کرسی رئیس الوزرا که پاسخگویی به مردم به عنوان ولی نعمتان این کشور و مسئولان، از اولویت های اساسی مسئولان در دولتش بنا شده، هیچ مسئولی پاسخگوی هیچ کس اعم از مردم و رسانه ها به عنوان صدای رسای مردم نیستند؛ گویی هنوز بویی از دولت سید ابراهیم رئیسی به شاهرود نرسیده است.

, و سوال آخر اینکه مسئولان امر با چه هدفی اقدام به این کار کرده اند!

تلاشهای شاهوار فردا برای پرسش از مسئولین امر تاکنون بی نتیجه مانده است

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن