اجتماعیاخبار ویژهاقتصادیشاهوارشهری

تشدید نظارت بر بازار شب یلدا در شاهرود / جهاد کشاورزی هم پای کار آمد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

فرماندار شاهرود از تشدید نظارت بر بازار شب یلدا با هدف مقابله با گرانفروشی خبر داد و گفت: جهاد کشاورزی، صمت، اصناف و … در ایام آتی بر بازار نظارت خواهند داشت.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، ابوطالب جلالی در نشست بررسی مشکلات چند واحد تولیدی شهرستان شاهرود در فرمانداری از تشدید نظارت بر بازار شب یلدا خبر داد و تاکید کرد: نظارت جهاد کشاورزی به تازگی مصوب شده و در کنار صمت، بسیج، اصناف و … بر بازار نظارت خواهند داشت.

وی با بیان اینکه طرح تشدید نظارت در سراسر استان نیز اجرا می شود، افزود: نظارت ها بر تولید و عرضه با این رویکرد جدید دولت هم افزایش می یابد.

فرماندار شاهرود با بیان اینکه برای آرامش خاطر مردم با تخلف هر واحد صنفی برخورد قانونی و قاطع صورت خواهد گرفت، بیان کرد: مردم نیز از سامانه ۱۲۴ صمت غافل نمانند و شکایات و گزارش های خود را بیان کنند.

به گزارش شاهوار فردا، براساس تصمیم جدید دولت، نظارت بر توزیع ۲۳ قلم کالای ضروری و اساسی در بازار از هفته آینده با نظارت جهاد کشاورزی و استفاده از ظرفیت های بسیج و صنعت، معدن و تجارت بیشتر خواهد شد.

مردم می توانند شکایات خود را با ۱۲۴ سازمان صنعت معدن در میان بگذارند و این سازمان موظف است ضمن دسته بندی شکایت ها آنها را به جهاد کشاورزی که به تازگی به عرصه نظارت افزوده شده، اعلام کند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن