اخبار رواناستانفرهنگیمذهبی

هاشمی: مکتب حاج قاسم سلیمانی را سرلوحه کار خود قرار دهیم/ اختصاص اعتبار به پارک موزه دفاع مقدس

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

استاندار سمنان گفت: امیدواریم بتوانیم در روش و منش زندگی شخصی، اجتماعی و امور کاری، مکتب حاج قاسم سلیمانی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و به صورت جهادی و میدانی به گره گشایی از مشکلات مردم بپردازیم.

به گزارش شاهوار فردا سید محمد رضا هاشمی، در نشست هماهنگی تشییع پیکر شش شهید در استان سمنان گفت: انشالله ما بتوانیم در روش و منش زندگی شخصی، اجتماعی و امور کاری، مکتب حاج قاسم سلیمانی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و به صورت جهادی و میدانی به گره گشایی از مشکلات مردم بپردازیم.

هاشمی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه وضعیت مطلوبی در بحث مدیریت بیماری کرونا در کشور و استان حاکم شده، ضرورت دارد تا در برگزاری این برنامه ها تدبیر لازم برای حفظ سلامت مردم از طریق رعایت پروتکل های بهداشتی اندیشیده شود تا بتوانیم از سلامت جامعه پاسداری کرده و آن را حفظ کنیم.

استاندار سمنان تاکید کرد: حضور در بین خانواده معظم و معزز شهدا و سرکشی از این عزیزان به صورت ویژه و جدی در دستور کار و برنامه ها قرار داشته باشد.

وی با بیان اینکه اقدامات بسیار خوبی در خصوص پارک موزه دفاع مقدس استان تاکنون انجام شده، تصریح کرد: از وظایف ماست تا در راستای حفظ ارزشهای دفاع مقدس و همچنین نشر و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام برداریم.

استاندار سمنان با تاکید بر اینکه استان سمنان، زیبنده این پارک موزه دفاع مقدس است، اظهار داشت: بیش از ۲۰ میلیارد تومان اعتبار از محل سفر آیت الله رئیسی، ریاست محترم جمهوری به استان برای پارک موزه دفاع مقدس پیش بینی شده که ضرورت دارد تا دستگاه های متولی امر به همراه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در جهت تخصیص این اعتبار به منظور تکمیل و بهره برداری از این ‌مجموعه فاخر، اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهند

به گزارش شاهوار فردا، مردم شهرستان شاهرود با داشتن یک هزار شهید یعنی یک سوم شهدای کل استان سمنان خواستار توجه بیشتر مسئولان نسبت به گرامی داشت یاد این شهدا هستند و امیدواریم که در آینده چنین موضوعی در شاهرود نیز رقم بخورد چرا که اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت همیشه در زمره مطالبات مردم شریف این خطه زر خیز و شهید پرور است.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × سه =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن