اجتماعیاخبار رواناخبار ویژهروستاییشاهوار

مشکل نفت مردم طرود برطرف شد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

فرماندار شاهرود از ارسال محموله سوختی به بخش مرکزی این شهرستان خبر داد و گفت: مشکلات نفت مردم طرود و روستاهای حومه آن برطرف شده است.

به گزارش شاهوار فردا، ابوطالب جلالی ظهر شنبه با بیان اینکه مشکلات سوخت رسانی و نفت سفید مردم طرود برطرف شد، گفت: هم اکنون در روستای مهدی آباد به دلیل فراوانی نفت سفید جایی برای تخلیه سوخت جدید وجود ندارد اما روستاهای طرود، بیدستان و سطوه با رسیدن نفتکش ها سوخت بیشتری دریافت می کنند.

وی افزود: مشکلی که در توزیع نفت سفید در تعدادی از روستاهای دهستان طرود در بخش مرکزی این شهرستان رخ داده بود، با ارسال محموله‌های بیشتر برطرف شد

معاون استاندار سمنان گفت: محدودیت در ناوگان حمل نفت سفید سبب شد تا از روز پنجشنبه مردم در تعدادی از روستاهای بخش مرکزی شاهرود برای دریافت سهمیه کامل خود صف هایی تشکیل دهند.

جلالی افزود: از آن جایی که در فصل زمستان سرانه سوخت خانواده ها افزایش یافته است، مردم این روستاها نیز انتظار دارند تمام سهمیه خود را یک جا دریافت کنند، اما به دلیل محدودیت در تعداد نفتکش ها و پراکندگی و فاصله زیاد روستاهای شهرستان از یکدیگر، ارسال سهمیه کامل سوخت با کمی تأخیر همراه شد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن