اخبار رواناخبار ویژهشاهوارمذهبیمراسم فرهنگی مذهبینظامی

پیکر شهید یونسیان به خاک سپرده شد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

آئین معنوی تشییع پیکر شهید حسن یونسیان از شهدای تازه تفحص شده دفاع مقدس با حضور مردم شهید پرور این شهرستان، مسئولان و خانواده معزز شهدا برگزار شد.

به گزارش شاهوار فردا، مراسم معنوی تشییع پیکر شهید حسن یونسیان از شهدای تازه تفحص شده دفاع مقدس از مقابل کانون بسیج شاهرود با حضور پرشور مردم متدین و شهیدپرور شهرستان برگزار شد.

در این مراسم معنوی علاوه بر حضور مردم قدر شناس شهرستان شاهرود که یک هزار شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده‌اند، جمعی از مسئولان انتظامی و نظامی و اجرایی، علما و روحانیان، دانشجویان و دانش آموزان، خانواده معزز شهدا و همچنین خانواده معظم شهید یونسیان حضور داشتند.

شهید یونسیان از شهدای والفجر ۸ و جمعی ارتش است که در سال ۶۴ به دیدار حق شتافت و امروز پیکر پاکش بعد از شناسایی و تفحص به خانه بازگشت و در گلزار شهدای شاهرود به خاک سپرده شد.

مراسم استقبال و تشییع شهیدان گمنام در شاهرود نیز برگزار می شود.

مراسم معنوی فردا و پس فردا در شهرستان شاهرود برگزار و این شهر میزبان دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس می‌شود که قرار است با حضور مردم تشییع و به خاک سپرده شوند.

همزمانی ایام فاطمیه و سالگرد شهادت شهید سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس رنگ و بوی خاصی به مراسم تشییع شهید یونسیان بخشیده بود به نحوی که مردم با تصاویر این دو شهید گرانقدر در مراسم حضور داشتند.

امشب قرار است مراسم ختمی برای شهید یونسیان و همچنین فردا نیز مراسم استقبال پرشور از شهدای گمنام در شهرستان شاهرود برگزار شود.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن