اجتماعیاخبار رواناخبار ویژهاستانپزشکی سلامت

۴۴ مورد ابتلای قطعی به کرونا در استان سمنان ثبت شد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

طبق اعلام کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان سمنان طی ۲۴ ساعت گذشته از ۱۴ تا ۱۵ دی ماه ۱۴۰۰، تعداد ۴۴ مورد قطعی ابتلا به ویروس کرونا در استان ثبت شد و موردی از فوتی گزارش نشد.

به گزارش شاهوار فردا، طبق اعلام کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان سمنان، در ۲۴ ساعت گذشته از ۱۴ تا ۱۵ دی ماه، تعداد ۱۵۲ فرد مشکوک به کرونا به مراکز درمانی استان مراجعه کردند که از این تعداد ۲۶ نفر بستری شدند.

براساس گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان سمنان، در این مدت، ۱۸ بیمار به عنوان مثبت سرپایی شناسایی شدند و هفت بیمار مبتلا به ویروس کرونا با بهبودی نسبی از بیمارستان مرخص شدند و هم‌اکنون ۶۸ فرد مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی بستری هستند. 

به‌ گزارش ایرنا،  طبق جدیدترین رنگ بندی سامانه ماسک، سمنان تنها شهرستان در وضعیت زرد و شهرستان‌های دامغان، شاهرود، گرمسار، سرخه، مهدیشهر، آرادان و میامی در وضعیت آبی کرونایی قرار دارند.

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ۴۲ نفر طی ۲۴ ساعت گذشته بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند و تا کنون بیش از ۹ میلیون نفر دز سوم واکسن را دریافت کرده‌اند.

از دیروز(سه شنبه) تا امروز چهارشنبه ۱۵ دی سال ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، یک هزار و ۱۷۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۳۷۲ نفر از آنها بستری شدند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن